جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

اجرای طرح تبدیل دور بین های قدیمی و آنالوگ استودیویی به دور بین های پرتابل HD در صدا و سیمای مرکز ایلام - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرای طرح تبدیل دور بین های قدیمی و آنالوگ استودیویی به دور بین های پرتابل HD در صدا و سیمای مرکز ایلام

مخاطبان شبکه استانی مرکز ایلام از امروز برنامه های تولید ی و زنده صدا و سیمای مرکز ایلام را با کیفیت بالاتر مشاهده می کنند.

اجرای طرح تبدیل دور بین های قدیمی و آنالوگ استودیویی به دور بین های پرتابل HD در صدا و سیمای مرکز ایلام

به گزارش روابط عمومی مرکز ایلام ؛ مدیر کل صدا و سیمای مرکز ایلام در مراسم افتتاح و بهره برداری از این طرح گفت : جای بسی خرسندی است که مهندسان و دست اندر کاران معاونت فنی مرکز ایلام با توجه به محدودیت های مالی سازمان بدون صرف هزینه و محتوا با استفاده از خلاقیت و ابتکار خود این طرح را به مرحله اجرا در آوردند.
بازوند هدف از اجرای این طرح را افزایش کیفیت تصاویر از سیمای مرکز ایلام اعلام کرد و افزود : با توجه به استفاده از دوربین های آنالوگ در هنگام پخش برنامه های تولیدی و زنده مرکز، مجموعه فنی رسانه استانی با استفاده از ابتکار و خلاقیت خود اقدام به تعویض دوربین های قدیمی و تبدیل آن به دوربین های پرتابل HD نمودند.
وی گفت : باکس مبدل استودیویی شامل مدارتالی ، تاکی بک ، تغذیه و رفرنس در این طرح توسط مجموعه فنی مرکز بطور کامل اجرایی گردید.
مدیرکل صدا و سیمای با اشاره به اینکه با تمام توان از ایده های نو معاونت فنی مرکز در عرصه طراحی و اجرا حمایت می کنیم گفت : این طرح پژوهشی و تحقیقاتی که امروز از مرکز ایلام افتتاح شد می تواند به عنوان الگو در صدا و سیمای سایر مراکز عملیاتی و اجرا گردد.
 


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...