رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

احیاء "سازمان ملی جوانان" از برنامه‌های دولت تدبیر و امید است - نمایش محتوای خبر

 

 

احیاء "سازمان ملی جوانان" از برنامه‌های دولت تدبیر و امید است

استاندار ایلام با بیان اینکه استان ایلام رتبه سوم کشوری را در زمینه داشتن جوانان تحصیل کرده دارد، گفت: احیای سازمان ملی جوانان از برنامه‌های دولت تدبیر و امید است.

احیاء

 محمدرضا مروارید در جشنواره نشاط و امید جوانان استان ایلام به مناسبت میلاد حضرت علی‌اکبر(ع) و تجلیل از جوانان نمونه استان ایلام برگزار شد، اظهار داشت: استان ایلام جوانان فرهیخته و تلاشگر و تحصیلکرده ای دارد.

وی با بیان اینکه نرخ بیکاری در استان ایلام کاهش پیدا کرده و تلاش دولت بر این است که از جوانان نخبه و تلاشگر استفاده کند، افزود: برای کارآفرینی و اشتغالزایی خود جوانان می‌توانند اقدامات خوبی داشته باشند.

استاندار ایلام عنوان کرد: شرکت‌های دانش بنیان می‌توانند برای اشتغال‌زایی و کارآفرینی از برنامه‌های استارت آپ استفاده کنند. در استان ایلام نیز در سال‌های گذشته برای فعال شدن شرکت‌های دانش بنیان و ایجاد پارک‌های علم و فناوری تلاش‌های بسیاری شد چراکه استان ایلام جوانان نخبه فراوانی دارد.

مروارید تصریح کرد: جوانی بهترین دوره زندگی هر فردی است که سرشار از نشاط و شور و هیجان است و باید بهترین استفاده را از این دوران کرد. استان ایلام رتبه سوم کشوری را در زمینه داشتن جوانان تحصیل کرده دارد که بخش مهم و بالایی از جمعیت استان ایلام در سرشماری سال 95 را جوانان تشکیل می‌دهند.

استاندار ایلام با اشاره به توانایی و مهارت جوانان ایلامی در حوزه‌های هنری و ادبی و علمی، اظهار داشت: احیای سازمان ملی جوانان از برنامه‌های دولت تدبیر و امید است و دولت تلاش دارد که بیش از دو هزار جوان نخبه را به عنوان مشاور در عنوان‌های مختلف به کار گیری کند که پس از کسب تجربه بتوانند در جایگاه مدیر خدمت کنند.

وی گفت: تعداد سازمان‌های مردم نهاد در دولت تدبیر و امید در استان ایلام رشد قابل وجهی داشته است به طوری که از نظر داشتن سازمان‌های مردم نهاد استان ایلام جزو سه استان برتر کشور است.


گزارش تصویری

مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...
رسانه