جهش تولید | دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹

اخبار پلیس ایلام / سارق مغازه ها و اماکن دولتی در ملکشاهی دستگیر شد - نمایش محتوای خبر

 

 

اخبار پلیس ایلام / سارق مغازه ها و اماکن دولتی در ملکشاهی دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان ملکشاهی از دستگیری سارق حرفه ای که در سرقت مغازه و اماکن دولتی فعالیت داشت خبر داد.

اخبار پلیس ایلام / سارق مغازه ها و اماکن دولتی در ملکشاهی دستگیر شد

به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ خسرو تنها گفت: در پی دریافت شکایاتی مبنی بر وقوع چندین فقره سرقت مغازه در مرکز شهر ارکواز ملکشاهی ، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان و جلوگیری از سرقت های احتمالی دیگر در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: ماموران تحقیقات گسترده ای را در این زمینه آغاز کردند و با به دست آوردن سرنخ هایی در محل های سرقت سرانجام موفق به شناسایی و دستگیری متهم شدند.
فرمانده انتظامی ملکشاهی تاکید کرد: متهم در بازجویی های اولیه به 2 فقره سرقت منزل و 2 فقره سرقت اماکن دولتی اعتراف و تلاش در جهت کشف سایر اقلام مسروقه احتمالی و دستگیری همدستان متهم با جدیت در حال پیگیری است.
سرهنگ تنها خالی بودن منازل و عدم پیش بینی مسائل حفاظتی و مراقبتی را مهمترین انگیزه مجرمان برای سرقت از منازل دانست و تاکید کرد: از شهروندان تقاضا داریم چنانچه در این ایام قصد مسافرت و خروج از منزل را دارند رعایت موارد حفاظتی و کنترلی و همچنین توصیه های پلیس در پیشگیری از سرقت را جدی بگیرند.

** کشف ۲ تن آرد قاچاق در شهرستان دره شهر

پلیس دره شهر از کشف ۲ تن آرد قاچاق توسط ماموران انتظامی این شهرستان مستقر در ایست و بازرسی پل گاومیشان خبر داد.

** دستگیری ۶ سوداگر مرگ در مهران

جانشین انتظامی شهرستان مهران گفت: در راستای پاکسازی نقاط آلوده ، طرح پنج روزه ای به اجرا درآمد و ۶ سوداگر مرگ شناسایی و دستگیر شدند.

** توقیف ۱۰۵ دستگاه وسیله نقلیه متخلف در سیروان

رئیس پلیس شهرستان سیروان با اشاره به اینکه پلیس در تلاش مداوم برای ارتقاء سلامت جامعه است گفت: ۵۱ دستگاه خودرو و ۵۴ دستگاه موتورسیکلت متخلف در ۶ ماهه نخست سالجاری روانه پارکینگ شدند.
سرهنگ بهــروز آزادی، اظهار کرد: ماموران انتظامی شهرستان در اجرای طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی، کاهش آسیب‌های اجتماعی و پاکسازی مکان‌های عمومی و تفرجگاه‌های سطح شهر و برخورد با رانندگان و راکبان متخلف تعداد ۱۰۵ وسیله نقلیه توقیف و روانه پارکینگ کردند.
وی افزود: سه دستگاه خودرو بیش از ۱۰ میلیون ریال خلافی داشتند و سایر موارد توقیفی به علت های گوناگون از قبیل دور دور زدن، ایجاد مزاحمت، نداشتن پلاک و کلاه ایمنی، حرکات نمایشی و پرخطر اعمال قانون شدند.
سرهنگ آزادی با تاکید بر استمرار اجرای این طرح در ایام بازگشایی مدارس گفت: پلیس با اعمال طرح های مختلف با مجرمان و برهم زنندگان امنیت و آسایش مردم قاطعانه برخورد می‌کند و سامانه فوریتی ۱۱۰ تمام وقت آماده رسیدگی به خواسته های شهروندان است.


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...