جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

اختتامیه ششمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی امشب برگزار می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

اختتامیه ششمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی امشب برگزار می شود

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام گفت: اختتامیه‌ مرحله استانی ششمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی نشان خواجه ‌نصیرالدین طوسی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام برگزار می شود.

اختتامیه ششمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی امشب برگزار می شود
 
به گزارش جهاد دانشگاهی ایلام، علی حیدربیگی با بیان اینکه 18 تیم چهار نفره از هشت دانشگاه و مرکز آموزش عالی استان ایلام در این دوره از مسابقات حضور دارند، افزود: اختتامیه و مناظره پایانی این مسابقات ساعت 21 امشب (دوشنبه شب) در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود.
وی اضافه کرد: این مسابقه ها به همت جهاد دانشگاهی استان ایلام و با همکاری دانشگاه های ایلام، آزاد و علوم پزشکی به مدت شش روز برگزار شد و در پایان تیم های برتر برای شرکت در مسابقات مرحله منطقه ای معرفی خواهد شد.
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام یادآور شد: از میان تیم های برتر بر اساس سهمیه ای که بعدا مشخص خواهد شد بین دو تا سه تیم به مرحله منطقه ای این مسابقات که مهرماه سال جاری برگزار می شود، راه می یابند.
حیدربیگی تاکید کرد: میزبان مرحله منطقه ای این مسابقه ها بر اساس کیفیت برگزاری مرحله استانی و اعلام آمادگی واحدهای جهاد دانشگاهی استان های مختلف کشور انتخاب می شود.
وی با بیان اینکه مرحله کشوری این مسابقه ها نیز با حضور تیم های برتر مرحله منطقه ای آذر امسال برگزار می شود، گفت: در سال 95 سه تیم و در سال 94 نیز 2 تیم مناظره دانشجویی استان ایلام در مرحله منطقه ای دوره های گذشته و یک تیم نیز در دوره گذشته مرحله ملی این مسابقه ها حضور داشتند. 
وی هدف از برگزاری این مسابقه ها را کمک به رشد و ارتقای توانمندی های دانشجویان اعلام کرد و گفت: برگزاری این مسابقه ها گامی اساسی در جهت نهادینه کردن فرهنگ گفت و گو است.
حیدربیگی اضافه کرد: هیات داوران این دوره از مسابقه ها شامل سه نفر از اعضای هیات علمی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی استان ایلام هستند.

گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...