حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۲۸ تیر ۱۳۹۷

استاندار ایلام:امنیت شغلی قهرمانان استان ایلام دغدغه مسؤولان است - نمایش محتوای خبر

 

 

استاندار ایلام:امنیت شغلی قهرمانان استان ایلام دغدغه مسؤولان است

استاندار ایلام گفت: امنیت شغلی قهرمانان استان ایلام دغدغه مسؤولان است .

استاندار ایلام:امنیت شغلی قهرمانان استان ایلام دغدغه مسؤولان است

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام، محمدرضا مروارید در دیدار با ذبیح‌الله پورشیب مدال آور قهرمان جهان با تمجید از استمرار تلاش‌های ذبیح الله پورشیب در کسب عناوین قهرمانی اظهار داشت: سایر ورزشکاران استان نیز با الگوگیری از این جوان شایسته ایلامی با ممارست در فعالیت‌های خود تلاش کنند قله رفیع ورزش را در رقابت‌های بین‌المللی و جهانی فتح کنند.

وی تاکید کرد : مسیر و حرکت رو به رشد ورزش استان امسال و سال های آینده با شتاب بیشتری ادامه پیدا می‌‌کند و ورزشکاران ایلامی با درخشش در میدان‌های کشوری، بین المللی، جهانی افتخارهای بسیاری برای این استان کسب خواهند کرد.

استاندار ایلام با اشاره به شعار سال بیان کرد : امنیت شغلی قهرمانان استان دغدغه ما و دولت هست و با تلاش مستمر مدیر کل ورزش و جوانان که شایسته تقدیر است مشکل اشتغال پورشیب مرتفع شده واز زحمات مدیریت ورزش ، رئیس هیئت کاراته استان در پرورش این قهرمان قدردانی می کنم .

همچنین با حضور رستمی مشاور استاندار ، حیدرزاده مدیر کل ورزش و جوانان استان ، محمدی شهردار ایلام ، جنگلی معاون امور ورزش و کریمی‌راد رئیس هیئت استان و خانواده پورشیب ، مراسم استقبال از ذبیح‌الله پورشیب برگزار شد .

در آئینی در محل تنگه ارغوان با اهدا گل و شیرینی از پورشیب قهرمان مسابقات کاراته جهان در کشور لهستان استقبال و در دفتر استاندار تجلیل به عمل آمد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان ایلام نیز در این مراسم گفت : ورزشکاران استان و قهرمان ملی پوش را مایه افتخار ورزش استان هستند و خواستار حمایت بیشتر مسئولین ارشد استان از جامعه ورزش ایلام شد .

بهروز حیدرزاده حضور پورشیب قهرمان کاراته جهان را افتخار ورزش استان و اداره کل دانست و گفت : بی شک حضور قهرمان و ملی پوشان همچون پورشیب و سایر ورزشکاران در ورزش استان می تواند زمینه رشد و شکوفایی ورزش وایجاد انگیزه سایر ورزشکاران خواهد شد .

ذبیح اله پورشیب قهرمان کاراته جهان نیز در این آئین ، از حمایت مسئولان ارشد استان ، مدیر کل ورزش و جوانان و رئیس هیئت کاراته استان وخانواده خود در برگزاری این مراسم تقدیر کرد و گفت : قطعا برگزاری چنین مراسماتی باعث ایجاد انگیزه بیشتر در کسب قهرمانی خواهد شد .

این قهرمان ملی پوش بر حمایت بیشتر مسئولین استانی از قهرمانان و ملی پوشان تاکید و خواستار تلاش بیشتر ورزشکاران استان در کسب عناوین قهرمانی وایستادن برسکوهای جهانی و بین المللی شد .

پورشیب عضو تیم کاراته کشور در مسابقات جهان در کشور لهستان موفق به کسب مدال طلا شد.


گزارش تصویری

برند پایین
تنگه کافرین
امامزاده سید صلاح الدین
کالای ایرانی
فست فودها و تهدید سلامت افراد
یادواره آزادسازی میمک
اجرای 5 هزار ویژه برنامه در...
تلاش و تولید