حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۷

استاندار ایلام:امنیت شغلی قهرمانان استان ایلام دغدغه مسؤولان است - نمایش محتوای خبر

 

 

استاندار ایلام:امنیت شغلی قهرمانان استان ایلام دغدغه مسؤولان است

استاندار ایلام گفت: امنیت شغلی قهرمانان استان ایلام دغدغه مسؤولان است .

استاندار ایلام:امنیت شغلی قهرمانان استان ایلام دغدغه مسؤولان است

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام، محمدرضا مروارید در دیدار با ذبیح‌الله پورشیب مدال آور قهرمان جهان با تمجید از استمرار تلاش‌های ذبیح الله پورشیب در کسب عناوین قهرمانی اظهار داشت: سایر ورزشکاران استان نیز با الگوگیری از این جوان شایسته ایلامی با ممارست در فعالیت‌های خود تلاش کنند قله رفیع ورزش را در رقابت‌های بین‌المللی و جهانی فتح کنند.

وی تاکید کرد : مسیر و حرکت رو به رشد ورزش استان امسال و سال های آینده با شتاب بیشتری ادامه پیدا می‌‌کند و ورزشکاران ایلامی با درخشش در میدان‌های کشوری، بین المللی، جهانی افتخارهای بسیاری برای این استان کسب خواهند کرد.

استاندار ایلام با اشاره به شعار سال بیان کرد : امنیت شغلی قهرمانان استان دغدغه ما و دولت هست و با تلاش مستمر مدیر کل ورزش و جوانان که شایسته تقدیر است مشکل اشتغال پورشیب مرتفع شده واز زحمات مدیریت ورزش ، رئیس هیئت کاراته استان در پرورش این قهرمان قدردانی می کنم .

همچنین با حضور رستمی مشاور استاندار ، حیدرزاده مدیر کل ورزش و جوانان استان ، محمدی شهردار ایلام ، جنگلی معاون امور ورزش و کریمی‌راد رئیس هیئت استان و خانواده پورشیب ، مراسم استقبال از ذبیح‌الله پورشیب برگزار شد .

در آئینی در محل تنگه ارغوان با اهدا گل و شیرینی از پورشیب قهرمان مسابقات کاراته جهان در کشور لهستان استقبال و در دفتر استاندار تجلیل به عمل آمد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان ایلام نیز در این مراسم گفت : ورزشکاران استان و قهرمان ملی پوش را مایه افتخار ورزش استان هستند و خواستار حمایت بیشتر مسئولین ارشد استان از جامعه ورزش ایلام شد .

بهروز حیدرزاده حضور پورشیب قهرمان کاراته جهان را افتخار ورزش استان و اداره کل دانست و گفت : بی شک حضور قهرمان و ملی پوشان همچون پورشیب و سایر ورزشکاران در ورزش استان می تواند زمینه رشد و شکوفایی ورزش وایجاد انگیزه سایر ورزشکاران خواهد شد .

ذبیح اله پورشیب قهرمان کاراته جهان نیز در این آئین ، از حمایت مسئولان ارشد استان ، مدیر کل ورزش و جوانان و رئیس هیئت کاراته استان وخانواده خود در برگزاری این مراسم تقدیر کرد و گفت : قطعا برگزاری چنین مراسماتی باعث ایجاد انگیزه بیشتر در کسب قهرمانی خواهد شد .

این قهرمان ملی پوش بر حمایت بیشتر مسئولین استانی از قهرمانان و ملی پوشان تاکید و خواستار تلاش بیشتر ورزشکاران استان در کسب عناوین قهرمانی وایستادن برسکوهای جهانی و بین المللی شد .

پورشیب عضو تیم کاراته کشور در مسابقات جهان در کشور لهستان موفق به کسب مدال طلا شد.


گزارش تصویری

مانور پایداری اندازه گیری...
رسانه
راه سازی
آموزش
آهنگ تلاش و زندگی
تولید لبنیات
برند پایین
تنگه کافرین