حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۳ تیر ۱۳۹۷

استاندار ایلام: جوانان باید به سمت کارهای خدماتی و کارآفرینی سوق یابند - نمایش محتوای خبر

 

 

استاندار ایلام: جوانان باید به سمت کارهای خدماتی و کارآفرینی سوق یابند

استاندار ایلام گفت: جوانان باید به سمت کارهای خدماتی و کارآفرینی سوق یابند.

استاندار ایلام: جوانان باید به سمت کارهای خدماتی و کارآفرینی سوق یابند

به گزارش روابط عمومی استانداری ایلام، محمدرضا مروارید در نشست کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان ایلام اظهار داشت: هر کار و خدمتی که سبب ایجاد شغل پایدار و اشتغالزایی در جامعه شود از آن با پرداخت تسهیلات بانکی حمایت می‌کنیم.

وی ادامه داد: کار خدماتی علاوه بر اشتغالزایی سبب گردش مالی می‌شود و دستگاه‌های اجرایی باید این موضوع را با جدیت بیشتری پیگیری کنند.

مروارید افزود: یکی از مشکلات عمده مردم ما درخواست کار در دستگاه‌های دولتی است که این طرز تفکر باید تغییر کند و جوانان را به سمت کارهای خدماتی و کارآفرینی سوق دهیم.

استاندار ایلام یادآور شد: در حال حاضر کشورهای توسعه یافته 70 درصد اشتغالزایی شان در بخش خدمات و 30 درصد در بخش کشاورزی و صنعت است که نه تنها باعث اشتغالزایی زیادی شده بلکه باعث رونق اقتصادی نیز شده است.

مروارید تاکید کرد: در زمینه‌های کشاورزی، منابع طبیعی و خدمات در کشور و این استان کارهای خوبی شکل گرفته که امیدواریم شاهد رونق بیشتر این بخش با هدف اشتغالزایی باشیم.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام نیر در این نشست گفت: در راستای اجرای طرح‌های اشتغالزای بخش روستایی از محل اعتبارات معاونت توسعه مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری، 104 طرح با اشتغالزایی یک هزار و 32 نفر برای این استان مصوب شد.

علیرضا زرگوش اظهار کرد: مجریان این طرح‌ها به بانک‌های سینا، پست بانک و صندوق کار آفرینی امید معرفی شده‌اند تا از تسهیلات بانکی برای اجرای طرح‌های خود استفاده کنند.


گزارش تصویری

برند پایین
تنگه کافرین
امامزاده سید صلاح الدین
کالای ایرانی
فست فودها و تهدید سلامت افراد
یادواره آزادسازی میمک
اجرای 5 هزار ویژه برنامه در...
تلاش و تولید