سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۷ خرداد ۱۴۰۰

استاندار ایلام: فعالیت دستگاه ها در ایام اربعین با هماهنگی ستاد اربعین استان باشد - نمایش محتوای خبر

 

 

استاندار ایلام: فعالیت دستگاه ها در ایام اربعین با هماهنگی ستاد اربعین استان باشد

استاندار ایلام با اشاره به اینکه تعدد مراکز تصمیم گیری در ایام اربعین آزار دهنده است، گفت: تمامی افراد در هر رده ای بجز سران سه قوا باید تابع ستاد اربعین استان ایلام باشند.

استاندار ایلام: فعالیت دستگاه ها در ایام اربعین با هماهنگی ستاد اربعین استان باشد

قاسم سلیمانی روز شنبه در نشست اعضای ستاد اربعین استان ایلام اظهار کرد: زیر بار تصمیم گیری جزیره ای در ایام اربعین نمی رویم و باید این کار به طور حتم نظم بگیرد، ضمن اینکه پیش از اربعین باید نشست ستاد اربعین هر 2 یا سه روز برگزار شود.
وی افزود: تمامی روسای کمیته های زیرمجموعه ستاد اربعین باید 2 روز قبل و بعد از اربعین در مرز مهران مستقر شوند.
استاندار ایلام یاداور شد: شیوه نامه ای در خصوص اطلاع رسانی در ایام اربعین تدوین شده است و اخبار و آمار و اطلاعات لازم تنها از یک منبع اطلاع رسانی خواهد شد.
سلیمانی تاکید کرد: فعالیت های عمرانی تا چند روز آینده در مسیرهای تردد زائران اربعین متوقف خواهد شد اما فعالیت های اجتماعی، فرهنگی، تبلیغاتی و امنیتی که به رفت و آمد بهتر زائران کمک می کند، باید انجام شود
وی اضافه کرد: وضعیت پایانه مرزی مهران در شرایطی که هنوز ترافیک تردد زائران را نداریم بسیار بی نظم است، کمیته بهداشت و درمان استان باید به گروه درمان، نیروها و آمبولانس های مستقر در پایانه نظم دهد.
استاندار ایلام گفت: کارکنان و عوامل مرز مهران برای تردد از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند، هیچ خودرویی از امروز در اطراف پایانه نباید پارک شود و خودروهای موجود نیز طی 2 تا سه روز آینده توسط نیروی انتظامی جابجا شود.
 


گزارش تصویری

روژ دیاری 9
روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان