جهش تولید | چهارشنبه، ۵ آذر ۱۳۹۹

استاندار ایلام: فعالیت دستگاه ها در ایام اربعین با هماهنگی ستاد اربعین استان باشد - نمایش محتوای خبر

 

 

استاندار ایلام: فعالیت دستگاه ها در ایام اربعین با هماهنگی ستاد اربعین استان باشد

استاندار ایلام با اشاره به اینکه تعدد مراکز تصمیم گیری در ایام اربعین آزار دهنده است، گفت: تمامی افراد در هر رده ای بجز سران سه قوا باید تابع ستاد اربعین استان ایلام باشند.

استاندار ایلام: فعالیت دستگاه ها در ایام اربعین با هماهنگی ستاد اربعین استان باشد

قاسم سلیمانی روز شنبه در نشست اعضای ستاد اربعین استان ایلام اظهار کرد: زیر بار تصمیم گیری جزیره ای در ایام اربعین نمی رویم و باید این کار به طور حتم نظم بگیرد، ضمن اینکه پیش از اربعین باید نشست ستاد اربعین هر 2 یا سه روز برگزار شود.
وی افزود: تمامی روسای کمیته های زیرمجموعه ستاد اربعین باید 2 روز قبل و بعد از اربعین در مرز مهران مستقر شوند.
استاندار ایلام یاداور شد: شیوه نامه ای در خصوص اطلاع رسانی در ایام اربعین تدوین شده است و اخبار و آمار و اطلاعات لازم تنها از یک منبع اطلاع رسانی خواهد شد.
سلیمانی تاکید کرد: فعالیت های عمرانی تا چند روز آینده در مسیرهای تردد زائران اربعین متوقف خواهد شد اما فعالیت های اجتماعی، فرهنگی، تبلیغاتی و امنیتی که به رفت و آمد بهتر زائران کمک می کند، باید انجام شود
وی اضافه کرد: وضعیت پایانه مرزی مهران در شرایطی که هنوز ترافیک تردد زائران را نداریم بسیار بی نظم است، کمیته بهداشت و درمان استان باید به گروه درمان، نیروها و آمبولانس های مستقر در پایانه نظم دهد.
استاندار ایلام گفت: کارکنان و عوامل مرز مهران برای تردد از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند، هیچ خودرویی از امروز در اطراف پایانه نباید پارک شود و خودروهای موجود نیز طی 2 تا سه روز آینده توسط نیروی انتظامی جابجا شود.
 


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...