رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

استاندار ایلام: ملت ایران برای فتح قله های پیشرفت و توسعه از کسی اجازه نمی گیرد - نمایش محتوای خبر

 

 

استاندار ایلام: ملت ایران برای فتح قله های پیشرفت و توسعه از کسی اجازه نمی گیرد

استاندار ایلام گفت: ملت قهرمان و همیشه در صحنه ایران اسلامی یکصدا در راهپیمایی 22 بهمن فریاد زدند که هیچ قدرتی در دنیا نمی تواند مانع آنها در فتح قله های پیشرفت و توسعه شود.

استاندار ایلام: ملت ایران برای فتح قله های پیشرفت و توسعه از کسی اجازه نمی گیرد

محمدرضا مروارید با تمجید از حضور حماسی ملت ایران و مردم غیور و همیشه در صحنه استان ایلام در راهپیمایی 22 بهمن اظهار کرد: مردم این استان همچون سایر ادوار انقلاب امروز نیز نشان دادند به آرمان های نظام، امام راحل، مقام معظم رهبری و شهدا التزام عملی دارند.
وی افزود: مردم ایران در راهپیمایی 22 بهمن امسال یک بار دیگر خشم و انزجار خود از توطئه ها و سنگ اندازی های دشمنان به سرکردگی آمریکا و صهیونیزم بین الملل ابراز داشتند.
مروارید با اشاره به موضعگیری های اخیر رئیس جمهور جدید آمریکا تاکید کرد: ملت ایران در طول سال های پس از پیروزی انقلاب به این تهدیدها عادت کرده و هیجگاه این فشارها و تهدیدها آنان را از مواضع بر حق و انقلابی خود که همان خارج شدن از سلطه کشورهای استعمارگر و تلاش برای رسیدن به قله های توسعه و پیشرفت است، باز نخواهد داشت.
استاندار ایلام یادآور شد: حضور دشمن شکن اقشار مختلف مردم در راهپیمایی امروز نشان داد عموم مردم و مسئولان در دفاع از آرمان های این انقلاب هراسی به خود راه نمی دهند و با شرکت گسترده خود مشت محکمی به دهان یاوه گویان و کسانی که می خواهند انقلاب را که امروز در ابعاد مختلف در جهان دارای حرف های بسیاری است و ملت های مستضعف دنیا به آن چشم امید بسته اند، زدند.
مروارید اضافه کرد: راهپیمایی 22 بهمن امسال نشان داد تمامی مردم و جریان های سیاسی بدور از گرایش ها و دیدگاه ها متفاوت در جهت حرکت به سوی فتح قله های پیشرفت و رفع مشکلات مردم همگام و همدل هستند و اجازه نخواهند داد دشمنان با ایجاد تفرقه و دو دستگی به آمال و آرزوهای شان که همان از بین بردن این نظام الهی است، برسند.


گزارش تصویری

مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...
رسانه