جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

استودیوهای رسانه استانی مستقر در مرز مهران ، پرکارترین استودیو های مراکز کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

استودیوهای رسانه استانی مستقر در مرز مهران ، پرکارترین استودیو های مراکز کشور

عوامل و دست اندرکاران رسانه استانی با عملیات گسترده در قرارگاه رسانه ای اربعین ، حماسه عظیم اربعین حسینی را به بهترین شکل ممکن منعکس کردند .

استودیوهای رسانه استانی مستقر در مرز مهران ، پرکارترین استودیو های مراکز کشور

به گزارش روابط عمومی مرکز ایلام ؛ مدیر کل صدا و سیمای مرکز ایلام در جلسه شورای مدیران با اشاره به اهمیت اربعین حسینی و نقش مهم آن در تقویت سرمایه های اجتماعی جامعه گفت : رسانه استانی با بهره گرفتن از توان برنامه سازان ، خبرنگاران ، تصویر برداران ، صدابرداران ، مستند سازان ، مجریان و همه دست اندرکاران صدا و سیما ی مرکز ایلام ، حال و هوای زائران ابا عبد الله الحسین را به نحوشایسته ای به سمع و نظر مخاطبان شبکه استانی رسانید.
شیروی به برنامه ریزی گسترده رسانه استانی برای بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود : معاونت های مختلف صدا و سیمای مرکز ایلام ، با تولید ویژه برنامه های متنوع و گوناگون ، به شکل هنرمندانه ای اقدامات و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در 40 سال گذشته را برای مردم تبیین می نمایند.
در این جلسه همچنین با قدردانی از مدیران قبلی حراست ، امور اداری ، پشتیبانی و خدمات ، فرستنده های رادیویی و مشاوربانوان ، آقایان مکاری ، علیپور ، پورنجفی ، ملکی و خانم جوهری به عنوان مدیران جدید این حوزه های منصوب شدند.
 


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...