حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۵ فروردین ۱۳۹۸

آغاز فعالیت پایگاه‌های تابستانی اوقات فراغت در ایلام - نمایش محتوای خبر

 

 

آغاز فعالیت پایگاه‌های تابستانی اوقات فراغت در ایلام

فعالیت پایگاه‌های تابستانی اوقات فراغت استان ایلام آغاز شده است.

آغاز فعالیت پایگاه‌های تابستانی اوقات فراغت در ایلام

هرساله با آمدن فصل تابستان و اوقات فراغت دانش آموزان ، دستگاه‌های مختلف اجرایی در استان ایلام به تکاپو افتاده و برای غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان برنامه‌ریزی می‌کنند.

امروز هم در مراسمی پایگاه‌های اوقات فراغت طرح ولایت مربوط به کمیته امداد امام خمینی استان ایلام  فعالیت خود را آغاز کردند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان ایلام نیز در این باره گفت: برای 14 هزار و 500 نفر از اعضای خانواده‌های ولی نعمت کمیته امداد برنامه‌ریزی صورت گرفته است.

ضیاء رضایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: 82 کانون اوقات فراغت دائمی و در مراکز شهرستان‌ها فعالیت خود را آغاز کرده‌اند.

افرون بر کمیته امداد امام خمینی که در فعالیت‌های فرهنگی در تلاش و تکاپو است ، سازمان تبلیغات اسلامی استان ایلام نیز در این راستا و غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان استان ایلام برنامه‌ریزی داشته است.

مدیرسازمان تبلیغات اسلامی استان ایلام نیز گفت: سازمان تبلیغات اسلامی در راستای رسالت خود و فرهنگ دینی برنامه‌های مختلفی را در راستای غنی‌سازی اوقات فراغت دنش آموزان و نوجوانان و جوانان تدوین کرده است.

محمد فتاحی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: در این راستا با تدابیر اندیشیده شده فعالیت پایگاه‌های تابستانی اوقات فراغت سازمان تبلیغات ایلام شروع شد.

مدیرسازمان تبلیغات اسلامی استان ایلام گفت: این پایگاه‌ها در راستای آموزش قرآن، آموزش احکام، مسایل عقیدتی برای نوجوانان و جوانان استان ایلام فعالیت دارند.

وی ادامه داد: در سال 96 در مجموع 20 پایگاه اوقات فراغت در استان ایلام دایر و فعال‌سازی شده که 10 پایگاه برای نسل جوان و 10 پایگاه نیز برای قشر نوجوان پیش‌بینی شده است.

فتاحی تصریح کرد: در این پایگاه‌ها ضمن برپایی کلاس‌های عقیدتی و آموزش احکام به برپایی اردوهای تفریحی درون استانی و برون استانی نیز پیش‌بینی شده است.

مدیرسازمان تبلیغات اسلامی استان ایلام گفت: ظرفیت غنی‌سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان در این دستگاه در استان ایلام یک هزار نفر است.

وی ادامه داد: امسال حدود 4 هزار نفر تحت آموزش‌های قرآنی قرار می‌گیرند.

منبع : خبرگزاری فارس - ایلام
 


گزارش تصویری

طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...
رسانه
راه سازی