حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۲۷ آبان ۱۳۹۷

آغاز چهاردهمین دوره مسابقات قرآن و عترت صدا و سیمای مرکز ایلام با حضور ۱۱۵ نفر - نمایش محتوای خبر

 

 

آغاز چهاردهمین دوره مسابقات قرآن و عترت صدا و سیمای مرکز ایلام با حضور ۱۱۵ نفر

تقدیر از ۲۰ نفر از شرکت کنندگان خردسال مسابقات قرآنی

آغاز چهاردهمین دوره مسابقات قرآن و عترت صدا و سیمای مرکز ایلام با حضور ۱۱۵ نفر

به گزارش روابط عمومی  مرکز ایلام ؛ در این دوره از مسابقات ۱۱۵ نفر از کارکنان شاغل و بازنشسته صدا و سیمای مرکز و خانواده های ایشان شرکت داشتند.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام در مراسم افتتاحیه این مراسم با اشاره به ضرورت تمسک به قرآن و آموزه های آن گفت : بسیاری از کارکنان رسانه ی استانی و خانواده هایشان با قرآن و تعالیم معنوی آن مانوس بوده و دستورات این کتاب الهی را سرلوحه زندگی خود قرار داده اند.
شیروی افزود : چهاردهمین دوره ی مسابقات قرآن عترت صدا و سیمای مرکز ایلام در مرحله ی استانی در بخش های حفظ و قرائت قرآن کریم ، مفاهیم و معارف اهل بیت ، پژوهش و تحقیقات قرآنی ، خوشنویسی و کتابت قرآن کریم ، مسابقات ویژه کودکان و نوجوانان و فیلم کوتاه ۱۱۴ ثانیه ای با محوریت موضوعات قرآنی برگزار شد.
بگفته ی مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام به منظور انگیزه بخشی و ایجاد خاطره ی بیاد ماندنی امروز از خردسالان شرکت کننده در این مسابقات با اهدا یک جلد کلام الله مجید ، لوح و هدیه تجلیل شد.
شیروی گفت : نفرات برتر این دوره از مسابقات به مسابقات کشوری که با حضور نفرات برتر مراکز استانها و تهران برگزار می شود راه خواهند یافت.
گفتي است : صدا و سیمای مرکز ایلام در سال ‌های ۹۴ و۹۵ با کسب تندیس مسابقات و عناوين برتر در رشته های مختلف و شرکت بیش از ۱۸۰ نفر ، حضور درخشانی در اين رقابت ها داشته است.
 


گزارش تصویری

راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...
رسانه
راه سازی
آموزش
آهنگ تلاش و زندگی