رونق تولید ملی | شنبه، ۴ خرداد ۱۳۹۸

افتتاح قرارگاه رسانه ای اربعين در مرز مهران - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح قرارگاه رسانه ای اربعين در مرز مهران

قرارگاه رسانه اي اربعين با حضور دکتر دارابی معاون امور استان های صدا و سیما و سردار اشتری فرمانده نیرو ی انتظامی

افتتاح قرارگاه رسانه ای اربعين در مرز مهران

امروز در مرز مهران و به صورت همزمان در مرز های شلمچه و چزابه افتتاح شد.
دکتر دارابی در این مراسم با اشاره به تلاش همکاران رسانه ملی برای انعکاس همایش اربعین حسینی گفت: علاوه بر افتتاح قرارگاه رسانه ای در مرز های مهران ، شلمچه و چزابه برای نخستین بار نیز قرار گاه رسانه ای اربعين در مرز میرجاوه راه اندازی شد .
معاون امور استان های صدا و سیما گفت : بيش از ٧٠٠ نفر از برنامه سازان انعکاس شور و شعور همایش اربعین حسيني را از 150 شبکه استاني ، ملي و بین المللی منعکس خواهد كرد.
دکتر دارابی با اشاره به حضور مستمر و برنامه سازان از امروز تا یک هفته پس از اربعین افزود : قرارگاه فضای مجازی هم در پایانه هاي مرزی فعال شده و اخبار اربعین را در شبکه های اجتماعی منعکس می کنند.
معاون امور استان ها ی صدا و سیما در ادامه گفت : با افتتاح قرارگاه رسانه ای اربعین و حضور فعال رسانه ای علاوه بر اطلاع رسانی به زائرین ابا عبدالله الحسین ، با تولید و پخش برنامه های مختلف مردم هر روز بصورت زنده در جریان حال و هوای زوار در مرزهاي بین المللی و بزرگترین راهپیمایی شیعیان جهان قرار می گیرند.
دارابي با اشاره به رونمايي از ٣٥ مستند كوتاه و بلند با موضوع پياده روي اربعين كه سال گذشته توسط شبكه هاي استاني صدا و سيما توليد شده بود تصريح كرد : امسال نيز برنامه سازان شبكه هاي استاني در قالب گروه هاي مختلف برنامه سازان شبكه هاي استاني در قالب گروه هاي مختلف خبري و مستند آثاري را توليد و آماده پخش خواهند كرد.
دكتر شيروي ، مديركل صداو سیمای مرکز ایلام نيز در مراسم آغاز عملیات رسانه ای اربعين در مرز بين المللي مهران گفت : با افتتاح استوديوهاي صدا ، سيما و خبر ، معاونت هاي برنامه ساز رسانه استاني مرکز ایلام از امروز بيست و دوم مهرماه تا يك هفته پس از مراسم اربعين ، شور و شعور زائران اباعبدالله الحسين و همچنين حضور مسئولين كشوري و لشكري به مرز مهران را ، بصورت زنده به تمام جهانيان منعكس خواهند كرد.
مديركل صدا و سيماي ايلام افزود : ١١٣كيلومتر فيبرنورى از مركز در ايلام تا مهران و بسيج بيش از ١٣٠ نفر از همكاران در قرارگاه رسانه اى مهران نشانه اى از عزم و تلاش همكارانم در صدا و سيماي ايلام است.
سردار اشتری فرمانده نيروي انتظامي نيز با تقدیر از خدمات شبكه هاي استاني صدا و سيما به خصوص قرارگاه هاي رسانه ملي در انعکاس همایش بزرگ اربعین گفت : امسال نیز صدا و سيما در كنار پليس تلاش مي كند تا با اطلاع رساني دقيق از مرزهاي كشور مردم را در جريان آخرين خبرها قرار دهد.
 


گزارش تصویری

طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...
رسانه
راه سازی