جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

اقدامات خوبی برای زیرساخت های اربعین در مهران انجام شده است - نمایش محتوای خبر

 

 

اقدامات خوبی برای زیرساخت های اربعین در مهران انجام شده است

نماینده مردم ایلام در مجلس خبرگان رهبری گفت: اقدامات خوبی برای زیرساخت های اربعین در مهران انجام شده است.

اقدامات خوبی برای زیرساخت های اربعین در مهران انجام شده است

آیت الله محسن سعیدی گلپایگانی نماینده ایلام روز شنبه در بازدید از پایانه مرزی مهران گفت: اربعین حقیقتاً همایش عظیم شیعه و تمام جهان اسلام است.
 وی افزود: این همایش عظیم هرچه بیشتر رسانه ای شود ما جذابیت اسلام را بیشتر به معرض نمایش خواهیم گذاشت چرا که دنیا تشنه این زیبایی ها و فداکاری هاست.
 آیت الله سعیدی گلپایگانی اضافه کرد: مردم آنچه را که دارند ایثارگرانه وارد این همایش می‌کنند و همه هستی خود در معرض اخلاص و استفاده زائران قرار می‌دهند.
وی با اشاره به اینکه کارهای خوبی در زمینه زیرساخت های اربعین در مهران انجام شده است، گفت: بخشی از راه ایلام به مهران آماده بهره برداری است و در حال حاضر کارهای خوبی در زمینه زیرساختی برای اربعین انجام شده است.
وی تصریح کرد: کمربند غربی هم از جمله کارهای زیرساختی خوبی است که برای جلوگیری از ترافیک در شهر مهران انجام شده امیدواریم با انجام این کارها به توان سفر خوبی را برای زائرین اربعین حسینی فراهم شود.
نمایند مردم ایلام در مجلس خبرگان در جمع مرزبانان هنگ مرزی مهران نیز گفت: حفظ مرزها کار بسیار با اهمیتی است و در روایات زیاد بر آن سفارش شده است.
وی تصریح کرد: دفاع از مرزها از اهمیت ویژه ای در اسلام برخوردار است  به گونه ای که امام سجاد (ع) در صحیفه سجادیه، در دعای مرزبانان، برای مرزبانان دعا می‌کنند.

خبرنگار مهر


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...