حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۲۰ آذر ۱۳۹۷

آمادگی آموزش و پرورش آبدانان برای پذیرایی از 9 هزار و 500 دانش آموز - نمایش محتوای خبر

 

 

آمادگی آموزش و پرورش آبدانان برای پذیرایی از 9 هزار و 500 دانش آموز

رئیس اداره آموزش و پرورش آبدانان گفت: 9 هزار و 500 دانش آموز در این شهرستان سال تحصیلی 97 - 96 را در مراکز آموزشی آبدانان آغاز می کنند.

آمادگی آموزش و پرورش آبدانان برای پذیرایی از 9 هزار و 500 دانش آموز

صفر رحمانی پور اظهار کرد: کار سازماندهی آموزشی، امتیازبندی ، تقسیم و صدور ابلاغ همکاران در قالب ستاد طرح مهر انجام گرفته و در اولین روز از سال تحصیلی جدید 9 هزار و 500 دانش آموز در مقاطع مختلف فعالیت آموزشی خود را آغاز می کنند.
وی از توزیع کتب درسی در همه مدارس تا اول مهر ماه خبر داد و افزود: سال تحصیلی 97 - 96 تعداد دانش آموزان مقطع ابتدایی این شهرستان نسبت به سال گذشته 10 درصد افزایش یافته است.
رئیس اداره آموزش و پرورش آبدانان تجهیزات موجود مدارس را ناکافی دانست و تاکید کرد: همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید 500 مورد میز و صندلی، رایانه، چاپگر و دیگر تجهیزات آموزشی بین مدارس روستایی این شهرستان توزیع می شود.
رحمانی یادآور شد: همچنین از ابتدای مهرماه 115 فضای آموزشی برای پذیرایی از دانش آموزان مهیا شده که زیر نظر یک هزار و 100 معلم فعالیت های تعلیمی و تربیتی دنبال خواهد شد.
وی اضافه کرد: 200 نفر از دانش آموزان روستایی و عشایری این شهرستان سال جدید خود را در 14مدرسه کانکسی و چهار مدرسه چادری سپری می کنند.
آبدانان با حدود 50 هزار نفر جمعیت و قرار گرفتن در 164 کیلومتری ایلام یکی از شهرستان های مستعد و نخبه پرور استان ایلام است که از نظر شاخص های علمی و پذیرش دانشجو در کنکور سراسری و تعداد استاد و داشجو در رتبه ششم کشوری قرار دارد.


گزارش تصویری

راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...
رسانه
راه سازی
آموزش
آهنگ تلاش و زندگی