حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۷

آمادگی صدا و سیمای مرکز ایلام برای پوشش رسانه ای اربعین حسینی (ع) - نمایش محتوای خبر

 

 

آمادگی صدا و سیمای مرکز ایلام برای پوشش رسانه ای اربعین حسینی (ع)

صدا و سیمای مرکز ایلام با برنامه ریزی های صورت گرفته برای پوشش مناسب و مطلوب راهپیمایی اربعین حسینی آمادگی کامل دارد.

آمادگی صدا و سیمای مرکز ایلام برای پوشش رسانه ای اربعین حسینی (ع)

به گزارش روابط عمومی مرکز ایلام ؛ مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام در نشست با معاون مشارکت های مردمی ستاد اربعین استان گفت : معاونت های مختلف صدا ، سیما ، خبر ، مجازی و فنی رسانه ی استانی از هم اکنون با برنامه ریزی های لازم ، آماده اند اخبار و گزارش های تصویری و صوتی مربوط به حضور دلباختگان اباعبد الله الحسین (ع) در استان ایلام و مرز بین المللی مهران را به نحو شایسته ای به شبکه های ملی و بین المللی منعکس کنند.
شیروی افزود : پوشش زنده حرکت عظیم مردمی در مسیر مهران به کشور عراق ، ارتباط مستمر و زنده با شبکه های بین المللی ، سراسری و استانی ، پوشش حضور مسئولان عالی رتبه کشوری و انتظامی به مرز مهران و اطلاع رسانی لحظه به لحظه از حال و هوا و وضعیت شهرستان مهران از جمله اقدامات رسانه ی استانی در ایام اربعین حسینی خواهد بود.
به گفته مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام ، پارسال نیز رسانه استانی با تولید و پخش بیش از 25 هزار دقیقه برنامه و برقراری 4 هزار دقیقه ارتباط زنده با شبکه های سراسری و بین المللی منعکس کننده بزرگترین راهپیمایی شیعیان جهان بود.
شیروی در ادامه این نشست از آمادگی صدا و سیمای مرکز ایلام برای همکاری با کمیته مشارکت های مردمی ستاد اربعین در استان خبر داد و گفت : جذب مشارکت های مردمی و همکاری با کمیته های اربعین حسینی در دستور کار رسانه ی استانی است.
علوی رئیس ستاد عتبات عالیات استان و معاون معاون مشارکت های مردمی ستاد اربعین هم از تلاش های شبانه روزی صدا و سیما ی مرکز ایلام و انعکاس کامل و جامع حماسه اربعین حسینی در سال گذشته قدردانی کرد و گفت : کمیته مشارکت های مردمی اربعین در استان آماده دریافت و جمع آوری کمک ها و نذورات هم استانی های عزیز برای پذیرایی و اسکان زائران اباعبدالله الحسین (ع) در اربعین حسینی است.


گزارش تصویری

مانور پایداری اندازه گیری...
رسانه
راه سازی
آموزش
آهنگ تلاش و زندگی
تولید لبنیات
برند پایین
تنگه کافرین