جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

آمادگی صدا و سیمای مرکز ایلام برای پوشش رسانه ای کنگره عظیم اربعین حسینی - نمایش محتوای خبر

 

 

آمادگی صدا و سیمای مرکز ایلام برای پوشش رسانه ای کنگره عظیم اربعین حسینی

صدا و سیمای مرکز ایلام باتمام توان آماده انعکاس مناسب بزرگترین رویداد فرهنگی و مذهبی کشور است.

آمادگی صدا و سیمای مرکز ایلام برای پوشش رسانه ای کنگره عظیم اربعین حسینی

به گزارش روابط عمومی مرکز ایلام ؛ بازوند مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام در نشست هماهنگی پوشش رسانه ای اربعین حسینی در پایانه مرزی مهران با اعلام آمادگی رسانه استانی برای انعکاس حماسه عظیم اربعین حسینی تاکید کرد : در قالب عملیات رسانه ای که با حضور گسترده برنامه سازان و گزارشگران صدا و سیمای مرکز ایلام برگزار می شود عظمت حضور زوار اباعبدالله الحسین در استان ایلام و مرز بین المللی مهران از شبکه های استانی ، ملی و بین المللی منعکس خواهد شد.
بازوند در ارتباط با اهمیت کنگره عظیم اربعین گفت : این اجتماع عظیم شیعیان حامل پیام عاشورای حسینی است و مهران بعنوان قدمگاه شهدای هشت سال دفاع مقدس شاهد حضور این تجلی بزرگ است.
 وی با توجه به  تردد بیش از ۶۰ درصد زوار در مرز بین المللی مهران افزود : این حضور میلیونی در مرز مهران برای استان یک فرصت است که علاوه بر بعد معنوی از لحاظ زیر ساختی با توجه به وجود پتانسیل ها و موقعیت جغرافیایی منطقه می توان از این فرصت استفاده بهینه کرد .
رئیس کمیته اطلاع رسانی و مستند سازی ستاد اربعین استان با توجه به افتتاح فرستنده رادیویی صالح آباد اظهار داشت : رادیو اربعین در تمام جاده ها ی استان و نیز بخشی از کشور عراق قابل دریافت است .
بازوند با اشاره به حجم وسیع امکانات و نیروی انسانی دخیل در این همایش بزرگ گفت : رسانه استانی از لحاظ نیروی انسانی متخصص و امکانات ، برای بهره برداری و مستند سازی کنگره اربعین آماده است اما از  نظر بعد مالی نیازمند مساعدت و  همراهی مسئولان اجرایی استان هستیم.
کرمی رئیس  قرارگاه ستاد اربعین استان نیز در این نشست گفت :کنگره عضیم اربعین یکی از حرکت های بزرگ فرهنگی  و مذهبی کشور است که هرساله شاهد این رویداد عظیم هستیم .
وی در خصوص وظیفه سنگین رسانه ها در این کنگره عظیم گفت :کنگره عظیم اربعین یکی از حرکت ها ی مورد تایید مقام معظم رهبری است و نقش رسانه ها بخصوص صدا و سیما در انعکاس آن به جهانیان بسیار پر رنگ و با ارزش است .
 وی در خصوص وظیفه سنگین رسانه ها در این کنگره عظیم گفت :کنگره عظیم اربعین یکی از حرکت های مورد تایید مقام معظم رهبری است و نقش رسانه ها بخصوص صدا و سیما در انعکاس آن به جهانیان بسیار پر رنگ و با ارزش است .
قیصوری رئیس سازمان برنامه و بودجه استان نیز در این نشست گفت :کنگره بزرگ اربعین یک سعادت بزرگ برای استان ایلام است .
وی افزود : اقدامات خوب  صدا و سیمای مرکز ایلام در حوزه مستند سازی قابلیت ها و پتانسیل های گردشگری  استان قابل تحسین است و می طلبد در آینده از لحاظ اعتبارات نگاه مثبتی به رسانه داشته باشیم   .
قاسمی فرماندار مهران هم دراین نشست با اشاره به ضریب نفوذ بالا و مخاطبان گسترده صدا و سیما در استان و کشور گفت : تجربه سال های گذشته نشان دهنده تعهد و دلسوزی مدیران و برنامه سازان صدا و سیما در پوشش زوایای مختلف حماسه اربعین است و انشالله با این تعهد و مجاهدت ، امسال هم نام مهران در سطح جهان مطرح می شود.


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...