رونق تولید ملی | شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

آمادگی کامل صدا و سیما برای پوشش مراسم اربعین - نمایش محتوای خبر

 

 

آمادگی کامل صدا و سیما برای پوشش مراسم اربعین

آمادگی کامل صدا و سیما برای پوشش مراسم اربعین

معاون امور استان های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران از آمادگی کامل صدا و سیما برای پوشش مراسم اربعین خبر داد.
علی دارابی  در مراسم افتتاح قرارگاه رسانه ای اربعین در مرز مهران اظهار داشت: با توجه به این که بار زیادی از تردد زائرین از مرز مهران صورت می گیرد، قرارگاه رسانه ای در مهران مستقر است.

وی افزود:  تلاش های زیادی همه همکاران صدا و سیمای مرکز ایلام سال گذشته برای برقراری ارتباط با شبکه های سراسری و خود مرکز استان داشتند.

وی بیان داشت: امسال نیز در این راستا تمام امکانات فراهم است، همکاران در مرکز ایلام با آمادگی کامل بهترین تصاویر و گزارش های این حماسه را در اختیار همکاران در سراسر کشور قرار می گذارند.

دارابی عنوان داشت: یکی از ظرفیت های بزرگی که در  استان در این راستا انجام شده امسال ۱۱۳ کیلومتر فیبر نوری از نقطه صفر مرزی ایلام تا صدا و سیمای مرکز ایلام به همت همکاران کشیده شده که برای ارائه صدا و تصویری بی نقص را به مردم در سراسر کشور ارائه دهند.

وی عنوان کرد: همچنین بیش از ۱۵۰ نفر از همکاران در صدا و سیمای مرکز ایلام به صورت شبانه روزی در این قرارگاه مستقر هستند که اینها خود ظرفیت بسیار بزرگی است.

وی گفت: صدا و سیما تمام وقت خود را خادم زائرین می داند و امیدوار هستیم که بتوانیم این حماسه حضور را به نحو احسن بازتاب و مستند سازی کنیم.

خبرنگار مهر


گزارش تصویری

مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...
رسانه