سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

امام جمعه آبدانان: خدمت به مردم بالاترین مظهر شعار مرگ بر آمریکا است - نمایش محتوای خبر

 

 

امام جمعه آبدانان: خدمت به مردم بالاترین مظهر شعار مرگ بر آمریکا است

امام جمعه آبدانان گفت: امروز بالاترین فریاد شعار مرگ بر آمریکا و بهتربن کار خدمت به مردم و تلاش برای رفع مشکلات آنها است.

امام جمعه آبدانان: خدمت به مردم بالاترین مظهر شعار مرگ بر آمریکا است

حجت الاسلام حسین حاجیلری در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار کرد: مهم ترین خواست و نیاز اولیه مردم حل مشکلات اقتصادی و معیشتی است که وظیفه همه قوا و مسئولان کشوری است با تکیه بر سرمایه های داخلی و بر مدار و محور توصیه مقام معظم رهبری و اجرای طرح اقتصاد مقاومتی، این مشکل اساسی را حل کنند.
وی ترامپ هراسی را شعار انحرافی دیگری از سوی مخالفان ملت عنوان کرد و گفت: حضور حماسی و ماندگار مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال کوبنده ترین پاسخی بود که از طرف خیل عظیم ملت به سران استکبار جهانی و فریب خوردگان داخلی داده شد.
وی افزود: نظام سلطه با بکارگیری سران فتنه و استفاده از بعضی سیاسیون بی بصیرت،با طرح این شعار انحرافی قصد دارند که اولویت های مهم و محوری کشور را به حاشیه برانند و فکر و تلاش مدیران و مردم را به سمت موضوع های فرعی و بی ارزش سوق دهند.
خطیب جمعه آبدانان با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای قیام مردم تبریز در دفاع از ارزش های دینی و شهید محلاتی یادآور شد: روحانیت مبارز از ابتدای انقلاب اسلامی تا بحال پشت سرامام و رهبری و با حمایت آحاد مختلف مردم علم هدایت و استقرار نظام اسلامی را در دست داشته و صداقت خویش را به آرمان های شهیدان در عرصه های انقلاب و دفاع مقدس به اثبات رسانیده اند.
حجت الاسلام حاجیلری مهم ترین خواسته و مطالبه امروز مردم از مسئولان را حل مشکل بیکاری و اقتصادی دانست و گفت: امروز ملت بزرگ ایران در دو جبهه عقیدتی و فرهنگی با جهان استکبار و سران کفر در حال جنگ و مصاف نابرابری است که هم مردم و هم متولیان جامعه باید با تمام توان و تدبر در این سنگر سخت و جنگ نامریی قرار گرفته و از کیان اسلام و ارزش های متعالی انقلاب اسلامی پاسداری کنند.


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...