جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

امام جمعه ایلام: بمباران مقر تکفیری‌های داعش بازتاب بسیار مهمی داشت/دشمنان ملت در برابر ضربات کوبنده سپاه درمانده شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

امام جمعه ایلام: بمباران مقر تکفیری‌های داعش بازتاب بسیار مهمی داشت/دشمنان ملت در برابر ضربات کوبنده سپاه درمانده شدند

امام جمعه ایلام گفت:بمباران مقر تکفیری‌های داعش بازتاب بسیار مهمی داشت.

امام جمعه ایلام: بمباران مقر تکفیری‌های داعش بازتاب بسیار مهمی داشت/دشمنان ملت در برابر ضربات کوبنده سپاه درمانده شدند

حجت الاسلام والمسلمین محمدتقی لطفی صبح امروز در خطبه‌های نماز عید سعید فطر در محل مصلی امام خمینی شهر ایلام اظهار داشت: خودم و شما برادران و خواهران نمازگزار را به رعایت تقوا توصیه می‌کنم و با تبریک عید سعید فطر و آرزوی از درگاه خدواند استدعا دارم که طاعات و عبادات همه را مورد قبول درگاه خود قرار دهد.

نماینده ولی فقیه در استان ایلام گفت: در روایتی چند فضیلت امروز که عید سعید فطر است توسط مرحوم شیخ مفید از پیامبر اکرم (ص) نقل شده است که می‌فرماید شب عید که فرا رسد خداوند پاداش عمل کنندگان را بدون حساب و شمارش ببخشد، کسانی که این ماه رمضان را روزه گرفتند و از همه مهم‌تر کسب تقوا کردند خداوند در شب عید این شب را که شب پرداخت جوایز یا پاداش این عمل نیک روزه‌داری است، خداوند پاداش این زحمات را این به بنده مومن خود می‌دهد.

وی ادامه داد: همان طور که در این ماه رمضان در اجتماعات دینی و مذهبی نمازهای جمعه و جماعات حضور باشکوه داشتید این حضور را ادامه دهید چون اجتماعات ما غیر از جنبه‌های عبادی مورد عنایت خدا است، بنابراین هر چه اجتماعات دینی و مذهبی باشکوه باشد این نماد وحدت اسلامی و همبستگی و اتحاد و انسجام جامعه مستحکم‌تر می‌شود.

* نظام اسلامی طبق اذعان دوست و دشمن یک نظام مقتدر است

امام جمعه ایلام اضافه کرد: اکنون نظام اسلامی طبق اذعان دوست و دشمن یک نظام مقتدر بوده و از یک استحکام مثال‌زدنی برخوردار است، استمرار و اقتدار نظام و عزت انقلاب مرهون توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهبری امام و رهبر فرزانه انقلاب و از همه مهم‌تر حضور مردم و پشتیبانی مردم از نظام اسلامی است.

وی افزود: اقتدار نیروهای مسلح ما سبب بازدارندگی در برابر دشمنان شده و با حضور نیروهای مسلح ، بسیج  و سپاه این مهم محقق شده است، قضیه اخیر بمباران مقر تکفیری‌های داعش بازتاب بسیار مهمی داشت و امروز دشمنان شماره یک ما در برابر این ضربات کوبنده سپاه درمانده شدند.

*  دولت مطالبات مردم را بررسی کند

لطفی با اشاره آغاز به کار دولت دوازدهم گفت: امیدوار هستیم که دولت جدید که برای چند ماه آینده رسما کار خود را به عنوان دولت دوازدهم شروع می‌کند مطالبات این مردم را درست بررسی کند، مردم رای دادند و حماسه باشکوهی را خلق کردند اما مردم خواسته‌های به حقی را نیز دارند.

امام جمعه ایلام گفت: بحث اشتغال و بیکاری جوانان نگران کننده است، در استان ایلام هزاران جوان تحصیل کرده طالب کار را داریم، دولت باید تمام توان خود را با ایجاد اشتغال جوانان به کار گیرد، همچنین  استاندار و مسوولان ارشد دولت در استان خواسته‌های مردم را اولویت‌بندی و برجسته کنند.

وی ادامه داد: چون در فصل برداشت علات هستیم و استان ما از نظر برداشت علات جزء استان‌های نمونه است کشاورزان و دامداران به پرداخت زکات اهتمام بورزند.


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...