حمایت از کالای ایرانی | چهارشنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۷

امام جمعه ایلام: حماسه 9 دی با محتوا و تحلیل های روشنگرانه برگزار شود - نمایش محتوایی بصیرت

 

 

امام جمعه ایلام: حماسه 9 دی با محتوا و تحلیل های روشنگرانه برگزار شود

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی باید با محتوا و تحلیل های روشنگرانه و معرفی زوایای فتنه 88 برگزار شود.

امام جمعه ایلام: حماسه 9 دی با محتوا و تحلیل های روشنگرانه برگزار شود

حجت الاسلام والمسلمین محمد نقی لطفی در دیدار با اعضا ستاد گرامیداشت حماسه 9 دی در ایلام افزود: در طول تاریخ انقلاب رویدادهای تلخ و شیرین زیادی داشته ایم که فتنه 88 و حماسه ملت در 9 دی از جمله آنهاست.
وی ادامه داد: این فتنه بسیار عمیق بود چراکه دشمنان داخلی و خارجی نظام آنرا طراحی و با هدف پایان دادن به انقلاب و براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اجرا کردند.
امام جمعه ایلام با ذکر اینکه هنوز ابعاد مختلف این فتنه به درستی تحلیل و بیان نشده و باید مورد توجه قرار گیرد، افزود: سران فتنه به نظام خیانت کردند و این غیر قابل بخشش است چرا عده ای به دنبال رفع حصر آنها هستند در حالیکه خیانت های آنها را نمی توان فراموش کرد.
حجت الاسلام لطفی یادآور شد: فتنه 88 خسارت های زیادی به کشور و ملت وارد و دشمنان را امیدوار کرد، بنابراین باید به شدت با فتنه گران برخورد شود.
وی اضافه کرد: هر مسئولی که در کشور مقام و رتبه دارد و سر سفره نظام است، اگر معتقد به بی گناهی سران فتنه باشد یا فاقد بصیرت بوده یا همراه و شریک فتنه گران است.
سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام نیز در این دیدار گفت: امسال و در آستانه سالروز حماسه 9 دی برای نخستین بار جشنواره مردمی حماسه 9 دی، مظهر بصیرت امت برگزار و شرکت برای عموم مردم و خبرنگاران در آن آزاد است.
حجت الاسلام علی چراغی پور تاکید کرد: فراخوان این جشنواره اعلام و برگزیدگان نیز در ماه جاری در آیینی با حضور جمعی از مسئولان تقدیر می شوند.
وی ادامه داد: آیین ویژه گرامیداشت حماسه 9 دی نیز با حضور سردار محمد رضا شعبانی جانشین دانشگاه امام حسین(ع) ساعت 9:30 در مقابل مسجد جامع شهر ایلام برگزار خواهد شد.

ایرنا