جهش تولید | شنبه، ۸ آذر ۱۳۹۹

امام جمعه ایلام: دشمنان ایران اسلامی به دنبال نا امید کردن مردم از نظام هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

امام جمعه ایلام: دشمنان ایران اسلامی به دنبال نا امید کردن مردم از نظام هستند

امام جمعه ایلام گفت: دشمنان ایران اسلامی به دنبال نا امید کردن مردم از نظام هستند.

امام جمعه ایلام: دشمنان ایران اسلامی به دنبال نا امید کردن مردم از نظام هستند

حجت الاسلام و المسلمین محمدنقی لطفی در دیدار با فرماندهان و مسؤولان نیروی انتظامی استان ایلام اظهار داشت: محور اساسی برای ایجاد امنیت اقتصادی ، نیروی انتظامی است .

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام امنیت اقتصادی را یکی از مولفه‌های تحقق شعار امسال عنوان کرد و گفت:  حضور پلیس در ایام نوروز کاملا ملموس و پررنگ بود و نیروی انتظامی به خوبی توانست امنیت ترافیکی و اجتماعی را در استان برقرار کنند.

وی با اشاره به امنیت مثال زدنی کشور در حوزه اقتصاد،  سیاست و فرهنگ  ادامه داد: کشور جمهوری اسلامی ایران با حضور مقتدرانه نیروهای مسلح به ویژه نیروی انتظامی از امنیتی پایداری برخوردار است.
 
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام خاطرنشان کرد: با وجود همه توطئه‌های دشمنان که علیه نظام انقلاب اسلامی صورت می‌‌گیرد وجود امنیت کشور، برای دشمنان بهت انگیز است.

وی امنیت اقتصادی را یکی از  مولفه‌های  تحقق شعار  امسال مقام معظم رهبری عنوان کرد و گفت : محور اساسی برای ایجاد امنیت اقتصادی نیروی انتظامی است.

حجت الاسلام و المسلمین لطفی ابراز امیدواری کرد، با تلاش همه دستگاه‌های دولتی و سازمان‌ها شعار راهبردی  سال در کشور عملیاتی شود .

وی در پایان به موضوع انتخابات پیش رو اشاره کرد و گفت: دشمنان ایران اسلامی به دنبال نا امید کردن مردم از نظام هستند ولی به فضل خداوند در سال جدید انتخابات با حضور حداکثری مردم برگزار خواهد شد و یکی دیگر از مولفه‌های مردم سالاری در کشور تحقق خواهد یافت.


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...