جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

انتخابات ۲۹ اردیبهشت در ۷۴۰ شعبه در استان ایلام برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

انتخابات ۲۹ اردیبهشت در ۷۴۰ شعبه در استان ایلام برگزار می‌شود

رئیس ستاد انتخابات استان ایلام گفت: انتخابات ۲۹ اردیبهشت در ۷۴۰ شعبه در استان ایلام برگزار می‌شود.

انتخابات ۲۹ اردیبهشت در ۷۴۰ شعبه در استان ایلام برگزار می‌شود

حسین کلانتری امروز در همایش فرمانداران استان ایلام اظهار داشت: مردم لازم است که در رابطه با انتخابات به صورت الکترونیک اطلاعاتی داشته باشند و برای همین منظور گروه‌هایی در سطح شهر ایلام مستقر می‌شوند که آموزش‌های لازم را به مردم بدهند.
وی افزود: انتخابات در سطح شهر ایلام برای انتخاب اعضای شورای اسلامی شهر به صورت الکترونیک انجام می‌شود و زیر ساخت های لازم نیز برای انجام این کار فراهم شده است.
رئیس ستاد انتخابات استان ایلام عنوان کرد: انتخابات در سطح استان ایلام در روز 29 اردیبهشت در 740 شعبه انجام می‌شود و تمامی تلاش ما این است که این انتخابات در شرایطی کاملاً امن برگزار شود.
وی گفت: خوشبختانه مشارکت مردم ایلام در انتخابات همواره چشمگیر و حماسی بوده است و امسال نیز با توجه به نظرسنجی‌هایی که انجام شده است نزدیک به 70 درصد مردم این استان در انتخابات حضور پیدا می‌کنند.
کلانتری خاطرنشان کرد: فرمانداران، بخشداران و دهیاران ناظران برگزاری انتخابات هستند و این خود مردم هستند که انتخابات را برگزار می‌کنند چرا که اعضای شعب با نظر معتمدان مردم انتخاب می‌شوند.
وی افزود: از مردم می‌خواهیم که در انتخابات 29 اردیبهشت حضوری پرشور و حماسی داشته باشند و اکنون ما در استان ایلام شاهد شور و نشاطی هستیم که در پی تبلیغات انتخابات ایجاد شده است.

رئیس ستاد انتخابات استان ایلام خاطرنشان کرد: در استان ایلام سه هزار و 77 نفر برای انتخابات شورای شهر ثبت نام کرده بودند که صلاحیت دو هزار و 950 نفر تأیید شد.

خبرگزاری تسنیم


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...