جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

انصراف پنج نامزد انتخابات شوراهای اسلامی در ایوان - نمایش محتوای خبر

 

 

انصراف پنج نامزد انتخابات شوراهای اسلامی در ایوان

فرماندار ایوان از انصراف پنج نامزد انتخابات شوراهای اسلامی در شهر ایوان خبر داد و گفت: با انصراف این افراد، اکنون رقابت برای پنج کرسی شورا بین 69 نفر خواهد بود.

انصراف پنج نامزد انتخابات شوراهای اسلامی در ایوان

احسان اکبری اظهار کرد: 92 داوطلب در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان با هم رقابت می کنند که از این تعداد 69 داوطلب در شوراهای اسلامی شهری و 23 نفر نیز در شوراهای اسلامی روستایی حضور دارند.
وی با بیان اینکه فعالیت های تبلیغاتی داوطلبان شوراهای اسلامی از 21 اردیبهشت ماه آغاز و تا یک هفته ادامه دارد، افزود: از داوطلبان خواست بطور جدی از تخلفات تبلیغاتی خودداری کرده و فقط در مکان های تعیین شده اقدام به نصب بنر و پوسترهای تبلیغاتی کنند و از راه اندازی ستادهای غیرقانونی پرهیز کنند.
اکبری تاکید کرد: با توجه به رسیدگی مستمر هیات های اجرایی و نظارتی ستادهای تبلیغاتی، تاکنون به غیر از چند مورد تخلف در زمینه نصب بنر، هیچگونه تخلفی در ایوان گزارش نشده است.
فرماندار ایوان با اشاره به برگزاری انتخابات در 29 اردیبهشت در خصوص هرگونه تخلف مانند خرید و فروش آرا بشدت هشدار داد و گفت: شهروندان هر گونه تخلف در این زمینه را گزارش دهند تا با متخلفان برخورد قانونی شود.
وی از مردم همیشه در صحنه شهرستان ایوان برای حضور پرشور و دشمن شکن در انتخابات 29 اردیبهشت دعوت کرد.
 انتخابات شوراهای اسلامی در 25 شهر و 375 روستای استان ایلام برگزار می شود ولی فقط شورای شهر ایلام بدلیل داشتن جمعیتی بیش از 50 هزار نفر، هفت نفره خواهد بود و باقی شهرها شوراهای پنج نفره دارند.
شهرستان ایوان با جمعیت 55 هزار نفر در 35 کیلومتری شمال ایلام قرار دارد و دارای 2 بخش با 43 روستا است که 80 نقطه برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در این شهرستان مشخص شده و به همین تعداد نیز صندوق اخذ رای در این مناطق جانمایی خواهد شد.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا 29 اردیبهشت سال 96 به طور همزمان در کشور برگزار می شود.


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...