رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸

آئین رونمایی از ۸ کتاب صوتی زندگینامه شهدا - نمایش محتوای خبر

 

 

آئین رونمایی از ۸ کتاب صوتی زندگینامه شهدا

در مراسمی با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام ، معاون سیاسی امنیتی استانداری ، فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ، مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی و نهاد ها ی انقلابی از ۸ کتاب صوتی زندگینامه شهدا ء با عنوان فرشته ها ی بی نشان رونمایی شد.

آئین رونمایی از ۸ کتاب صوتی زندگینامه شهدا

به گزارش روابط عمومی مرکز ایلام ؛ مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام در این مراسم با اشاره به فضاسازی رسانه ای استکبار جهانی علیه جمهوری اسلامی گفت : دشمنان ایران اسلامی با بهره گیری از همه امکانات رسانه ای مخرب خود در تلاش هستند تا افکار عمومی را از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن ناامید کنند.
محمد بازوند به تحلیل گفتمان مقام معظم رهبری در مقابل نظام سلطه پرداخت و افزود : مقام معظم رهبری در سخنرانی ها و نشست ها با مسئولان اجرایی کشور و دیگر کشورها همواره ضمن تاکید بر رعایت ساده زیستی و یادآوری یاد و خاطره دلاور مردیهای مردمان این سرزمین در دوران ۸ سال دفاع مقدس ، به بیان سیاست های خصمانه و فته انگیزه دشمنان در طول ۴۰ سال گذشته پرداخته و مردم را به مقاومت و ایستادگی در برابر نظام سلطه فرا می خواند.
وی با اشاره به سیاست خصمانه استکبار جهانی علیه جمهوری اسلامی گفت : استکبار جهانی از همان دوران اول جنگ تحمیلی با توجه به دکترین منطقه ای خود خواهان براندازی نظام جمهوری اسلامی بودند اما به لطف آگاهی ، همدلی و بصیرت مردم و مسئولان ناکام مانده است.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام تاکید کرد : آمریکا و سران استکبار جهانی با توجه به قدرت فرا منطقه ای ایران اسلامی به نتیجه  رسیده اند که با قدرت نظامی نمی توانند به مقابله با ایران بپردازند بلکه به تهاجم فرهنگی و جنگ نرم رسانه ای و اقتصادی پرداخته اند .
در پایان این مراسم از هشت کتاب صوتی زندگینامه شهدا که با همکاری صدا و سیمای مرکز ایلام و بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس استان تهیه شده بودند ، رونمایی شد.


گزارش تصویری

طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...
رسانه
راه سازی