رونق تولید ملی | شنبه، ۴ خرداد ۱۳۹۸

آیین تجلیل از بازنشستگان صدا و سیمای مرکز ایلام - نمایش محتوای خبر

 

 

آیین تجلیل از بازنشستگان صدا و سیمای مرکز ایلام

در مراسمی با حضور بازوند مدیرکل مرکز ایلام ، صاحب مدیر رفاهی ، تعاون و امور اجتماعی و پروانه مشاور مدیرکل بازنشستگی سازمان ، از بازنشستگان صدا و سیمای مرکز ایلام تجلیل شد.

آیین تجلیل از بازنشستگان صدا و سیمای مرکز ایلام

به گزار ش روابط عمومی مرکز ایلام ؛ بازوند مدیرکل مرکز ایلام در این مراسم از بازنشستگان بعنوان سرمایه های عظیم رسانه ملی یاد کرد و گفت : بازنشستگان با کوله باری از تجربه های مفید و کاربردی ، از سرمایه های معنوی سازمان هستند.
وی به رتبه بند ی نسل های جوامع انسانی اشاره کرد و افزود : در هر جامعه و سازمانی سه نسل در کنار هم زندگی می کنند یکی نسل نوجوان ، نسلی که شاغل اند و نسل سوم که بازنشسته اند و این سه نسل در کنار هم می توانند موجبات پیشرفت جامعه را فراهم کنند.
وی در خصوص استفاده از تجریات بازنشستگان مرکز ایلام گفت : پیشکسوتان و بازنشستگان  رسانه ملی ذخایر ارزشمندی از علم و تجربه دارند و می توان از تجربیات و نظرات ارزشمند آنان در ساخت تولیدات فاخر رسانه ملی استفاده کرد.
صاحب مدیر رفاهی ، تعاون و امور اجتماعی اداره کل بازنشستگی سازمان در این مراسم گفت : موفقیت رسانه ملی حاصل زحمات ، تلاش ها ، اندیشه ها، و سخت کوشی های پیشکسوتانی است که در طول سالیان گذشته از جان و عمر خویش مایه گذاشتند.
مدیر رفاهی ، تعاون و  امور اجتماعی اداره کل بازنشستگی سازمان به فراهم بودن رفاه یات برای کارکنان بازنشسته تاکید کرد وافزود : سازمان امکانات خوبی برای بازنشستگان فراهم نموده و در این راستا نسبت به سایر سازمان ها در حد مطلوبی قرار داریم .
در این مراسم تعدادی از بازنشستگان مرکز ایلام به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند .
در پایان ، از بازنشستگان مرکز ایلام با اهدا لوح تقدیر تجلیل شد .


گزارش تصویری

طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...
رسانه
راه سازی