حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۲۶ آذر ۱۳۹۷

آیین نکوداشت روز خبرنگار در صدا و سیمای مرکز ایلام - نمایش محتوای خبر

 

 

آیین نکوداشت روز خبرنگار در صدا و سیمای مرکز ایلام

خبر نگاران با نگاه تیز بین خود نقش مهمی در هدایت افکار عمومی و کمک به توسعه و پیشرفت استان دارند.

آیین نکوداشت روز خبرنگار در صدا و سیمای مرکز ایلام

به گزارش روابط عمومی مرکز ایلام ؛ مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام در آیین نکوداشت روز خبرنگار که با حضور فرمانده سپاه امیر المومنین (ع) استان ، معاونین مرکز ، خبرنگاران و دست اندر کاران معاونت خبر مرکز ایلام برگزار شد گفت : خبرنگاران رسانه استانی با شادابی و نشاط ، ضمن معرفی توانمندیها ، قابلیت ها و استعدادهای استان ایلام بدنبال رفع کاستی ها و کمک به توسعه ی استان هستند.
شیروی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خبرنگار به ویژه شهیدان  محمود صارمی و وحید خزائی افزود : خبرنگاران پل ارتباطی بین مردم و مسئولین بوده و بهترین راهکار ها را برای کمک به پیشرفت و توسعه استان ایلام ارائه می کنند .
همچنین سردار حسینی فرمانده سپاه امیر المومنین (ع) استان که میهمان ویژه آیین نکوداشت روز خبرنگار در صدا و سیمای مرکز ایلام بود ، در این مراسم گفت : خبرنگاران سرداران جبهه فرهنگی و مدافعال ارزش های انسانی درجامعه هستند.
وی با اشاره به وجود 224 شهید ،50 جانباز و 12آزاده در جامعه خبرنگاران کشور افزود : خبرنگاران رسانه ملی امروز با سلاح قلم و باذهن پویای خود می توانند در مقابل رسانه های بیگانه ایستاده و ضمن تبدیل ایران اسلامی به کانون اطلاع رسانی و خبر در منطقه و دنیا ، مرجعیت رسانه های دنیا را به عهده بگیرند.
در پایان این مراسم از خبرنگاران صدا و سیمای مرکز ایلام تقدیر شد.
 


گزارش تصویری

راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...
رسانه
راه سازی
آموزش
آهنگ تلاش و زندگی