جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

آیین نکوداشت روز خبرنگار در صدا و سیمای مرکز ایلام - نمایش محتوای خبر

 

 

آیین نکوداشت روز خبرنگار در صدا و سیمای مرکز ایلام

در مراسمی که به مناسبت روز خبرنگار در صدا و سیمای مرکز ایلام برگزار شد از خبرنگاران و دست اندرکاران معاونت خبر تجلیل شد.

آیین نکوداشت روز خبرنگار در صدا و سیمای مرکز ایلام

به گزارش روابط عمومی مرکز ایلام ؛ بازوند مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام در آیین نکوداشت روز خبرنگار که با حضور معاونین مرکز ، خبرنگاران و دست اندر کاران معاونت خبر مرکز ایلام برگزار شد گفت : خبرنگاران رسانه استانی با شادابی و نشاط ، ضمن معرفی توانمندیها ، قابلیت ها و استعدادهای استان بدنبال رفع کاستی ها و کمک به توسعه ی استان باشند.
بازوند با بیان اینکه اهمیت کار خبرنگار به گونه ای است که هر روز را به می توان به نام روز خبرنگار نام گذاری کرد افزود:
خبرنگاری یکی از مشاغل تاثیرگذاری است که با رعایت یک سری پارامتر ها و با خلق آثار فاخر در جهت رشد و شکوفایی و ارتقاء توسعه در جامعه گام برداشت.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام بر لزوم توجه به تنوع لهجه ها در پخش گزارش های خبری و تولیدی تاکید کرد و گفت : خبرنگاران در گزارش های خبری باید به گونه ای عمل کنند که تمام قومیت ها و لهجه ها در گزارش های آنها نمایان باشد.
بازوند با اشاره به اهمیت مرز مهران و اربعین حسینی تاکید کرد : خبرنگاران رسانه استانی باید با رعایت کردن پارمترهای یک گزارش خبری و تولیدی از این ظرفیت مهم برای خلق آثاری فاخر برای حضور در جشنواره های ملی و بین المللی تلاش کنند.
مدیرکل مرکز ایلام  با اشاره به تلاش خستگی ناپذیر دست اندر کاران معاونت خبر مرکز ایلام در حادثه سیل اخیر تصریح کرد : در حادثه سیل اخیر پوشش مناسب خبرنگاران و دست اندرکاران معاونت خبر به گونه ای بود که تقدیر و قدردانی مسئولان کشوری و استانی را در پی داشت.
در پایان این مراسم از خبرنگاران و دست اندرکاران معاونت خبر صدا و سیمای مرکز ایلام با اهدا لوح تقدیر قدردانی شد.


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...