رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

بازگرداندن 2 هزار و 300 زائر بدون ویزا و گذرنامه از مرز مهران - نمایش محتوایی اربعین

 

 

بازگرداندن 2 هزار و 300 زائر بدون ویزا و گذرنامه از مرز مهران

معاون هماهنگ کننده انتظامی ایلام با بیان اینکه پلیس اجازه خروج بدون گذرنامه و روادید را نخواهد داد، گفت: با همکاری پلیس و سپاه امیرالمومنین(ع) استان 2 هزار و 300 نفر زائر (ایرانی و اتباع بیگانه) فاقد مدارک قانونی از شهر مهران بازگردانده شدند.

بازگرداندن 2 هزار و 300 زائر بدون ویزا و گذرنامه از مرز مهران

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ جلال میرزابیگی اظهار کرد: حضور زائران فاقد مدارک قانونی نسبت به سال گذشته کمتر شده است اما با وجود اطلاع رسانی های گسترده مبنی بر اخذ گذرنامه و روادید باز هم تعدادی از مردم به شهر مهران مراجعه کردند که پلیس با استقرار گیت های مختلف کنترلی آنان را از مرز باز می گرداند.
وی درخواست خروج از مرز بدون گذرنامه و روادید معتبر را یک نوع قانون ‌شکنی دانست که پلیس با آن برخورد خواهد کرد، گفت: از زائران عتبات عالیات در ایام منتهی به اربعین حسینی درخواست مکرر می شود بدون روادید به مرز مهران مراجعه نکنند چون به هیچ وجه تردد بدون ویزا و گذرنامه میسر نخواهد بود.
میراز بیگی از زائران خواست برگشت سفر خود را مدیریت کرده و پس از استراحت کافی و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در طول مسیر به توصیه‌ها و هشدارهای پلیس توجه کنند.
مرز بین المللی مهران به عنوان قدمگاه زائران عتبات عالیات از ابتدای ماه صفر تاکنون میزبان بیش از یک میلیون زائر عزادار حسینی بوده است.