حمایت از کالای ایرانی | چهارشنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۷

باید مراقبت فتنه‌های جدید دشمنان باشیم - نمایش محتوایی بصیرت

 

 

باید مراقبت فتنه‌های جدید دشمنان باشیم

امام جمعه موقت ایلام گفت: باید مراقبت فتنه‌های جدید دشمنان باشیم.

باید مراقبت فتنه‌های جدید دشمنان باشیم

حجت‌الاسلام شمس‌الله سراج در خطبه‌های نماز جمعه ایلام اظهار داشت: در ایام رحلت بانوی مکرمه حضرت فاطمه معصومه (س) هستیم.

امام جمعه موقت ایلام ضمن تسلیت این ایام گفت: رحلت این بانوی مکرمه در قم به این استان لقب حریم آل محمد (ص) داد و برکات آن برای این استان است که کمترین آن وجود حوزه علمیه قم است که انصافا در بین حوزه‌های علمیه جهان تشیع مهم‌ترین حوزه است و از برکات معنوی آن جهان اسلام بهره می‌گیرد.

وی ادامه داد: در روایات آمده است که اگر کسی طالب بهشت است باید قبر حضرت فاطمه معصومه (س) زیارت کند.

خطیب موقت جمعه ایلام به سالروز حماسه نهم دی اشاره کرد و گفت: در جریان فتنه 88 اگر بصیرت رهبری و حضور مردم نبود قطعا به انقلاب آسیب وارد می‌شد. اگر درایت رهبری و حضور به موقع مردم نبود شاید نظام اسلامی با چالش جدی مواجه می‌شد.

سراج تصریح کرد: مردم بصیر در نهم دی ماه 88 به صحنه آمدند و بساط فتنه‌گران و کسانی که خیال می‌کردند که پایه‌های نظام سست شده و به راحتی از بین می‌رود را از بین بردند و بساط آنان را جمع کردند و درس عبرتی برای دشمنان در آینده شد.

امام جمعه موقت ایلام گفت: اما باید همه مراقب فتنه‌های دیگر باشیم، قطعا فتنه‌های بعدی سخت‌تر خواهد بود و دلیل آن این است که فتنه 88 از دیدگاه دشمن بررسی کامل و جدی شده است.

وی ادامه داد: ممکن است فتنه بعدی به شکل فتنه مطالبات اجتماعی مردم از دولت باشد و باید دقت کنیم گاهی گره‌ای که با دست باز می‌شود رو آنقدر طولانی می‌شود که کارد به استخوان می‌رسد.

امام جمعه موقت ایلام همچنین با اشاره به حضور آیت‌الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه گفت: از سفر پر خیر و برکت آیت‌الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه به استان ایلام تشکر و قدردانی می‌کنم.

خبرگزاری فارس