حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۱ تیر ۱۳۹۷

بررسی روند استقرار دستگاه های اجرایی در بدره از سوی مدیران استانی - نمایش محتوای خبر

 

 

بررسی روند استقرار دستگاه های اجرایی در بدره از سوی مدیران استانی

فرماندار بدره روز چهارشنبه به همراه مدیران کل بحران، کمیته امداد و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و همچنین مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ایلام از روند استقرار ادارات و همچنین مناطق آسیب دیده از سیل سال گذشته در این شهرستان بازدید کردند.

بررسی روند استقرار دستگاه های اجرایی در بدره از سوی مدیران استانی

فرماندار بدره در حاشیه این بازدید گفت: پیگیری های لازم برای استقرار ادارات مختلف و بهبود عملکرد آنها برای ارائه خدمات مطلوب به مردم به صورت مستمر و روزانه صورت می گیرد.
سیروس مراد حاصلی اظهار کرد: با حضور مدیرکل بحران استانداری ایلام، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره)، مدیرکل جمعیت هلال احمر و مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان از طرح های نیمه تمام و درحال اجرای شهرستان بازدید به عمل آمد.
مدیرکل ستاد بحران استان ایلام نیز در حاشیه دیدار با خانواده فروزان مرادوند دانشجوی فوت شده در سیل 2 ماه پیش خرم آباد گفت: با توجه به وضعیت اقتصادی نامطلوب خانواده دانشجوی فوت شده در سیلاب امسال شهر خرم آباد و با کمک بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و کمیته امداد استان مقرر شد یک باب منزل مسکونی با استفاده از تسهیلات ارزان قیمت و کمک بلاعوض برای بازماندگان در شهرک ولی عصر احداث شود.
احمد کرمی همچنین با اشاره به بازدید از پروژه های خسارت دیده این شهرستان در سیلاب سال گذشته افزود: با توجه به توپوگرافی بدره و وجود مسیل های متعدد در داخل شهر، ضرورت توجه و ساماندهی این مسیل ها در دستور کار قرار گرفته است.
وی اظهار کرد: بودجه لازم برای بازسازی زیرساخت های خسارت دیده از محل مدیریت بحران برای انجام امور لازم در این زمینه اختصاص یافته است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ایلام نیز گفت: استقرار شعبه جمعیت هلال احمر به عنوان یکی از مطالبه های مردم و همچنین فرمانداری شهرستان بدره در دستور کار قرار گرفته است.
محمد سلیمانی اظهار کرد: در این برنامه از زمین در نظر گرفته برای ساخت پایگاه امداد و نجات، عملیات هلال احمر، انبارهای امدادی و دفتر شعبه این نهاد در شهرستان بدره بازدید شد که در صورت تصویب و انجام امور اداری به سرعت اجرای آن عملیاتی می شود.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نیز گفت: زمین لازم برای استقرار این اداره در سطح شهرستان ارزیابی شده و کارهای کارشناسی لازم برای این منظور در حال انجام است.
فریادرس شهبازی اظهار کرد: در حال حاضر امور جاری این اداره تحت نظر اداره بنیاد مسکن شهرستان دره شهر اجرا می شود و خدمات رسانی به مردم در حال انجام است.
شهر بدره در 87 کیلومتری شرق ایلام قرار دارد.


گزارش تصویری

برند پایین
تنگه کافرین
امامزاده سید صلاح الدین
کالای ایرانی
فست فودها و تهدید سلامت افراد
یادواره آزادسازی میمک
اجرای 5 هزار ویژه برنامه در...
تلاش و تولید