رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

برنامه ریزی سپاه ناحیه ایلام برای اجرای 140 ویژه برنامه در هفته دفاع مقدس - نمایش محتوای خبر

 

 

برنامه ریزی سپاه ناحیه ایلام برای اجرای 140 ویژه برنامه در هفته دفاع مقدس

فرمانده سپاه ناحیه ایلام گفت: 140 ویژه برنامه در حوزه های مختلف همزمان با ایام هفته گرامیداشت دفاع مقدس در سپاه ناحیه ایلام برگزار می شود.

برنامه ریزی سپاه ناحیه ایلام برای اجرای 140 ویژه برنامه در هفته دفاع مقدس

سرهنگ قدرت الله کریمیان در نشست خبری با اصحاب رسانه استان ایلام اظهار کرد: دفاع مقدس و رشادت های رزمندگان شجاع و دلیر حاضر در جنگ تحمیلی نقطه شروع توانمندی و توسعه کشور بود و هم اکنون نیز عاملی برای اثبات توان و قدرت ایران در سطح منطقه و جهان است.
وی افزود: باید فرهنگ دفاع مقدس و ارزش های آن در جامعه اشاعه پیدا کند و تفکر جهاد و ایثار و آرمان های مقدسی که رزمندگان برای حفظ آن جنگیدند، نهادینه شود چرا که همه داشته های ما از دفاع مقدس است.
فرمانده سپاه ناحیه ایلام یادآور شد: به فرموده رهبری به برکت خون شهدا و تجارب گرانبهای جنگ هشت ساله هیچ نگرانی و ترسی از آینده نداریم و دفاع مقدس یک نعمت بی بدیل و ارزشمند برای ایران اسلامی است.
کریمیان درباره اجرای برخی برنامه های هفته دفاع مقدس توسط سپاه ناحیه ایلام اظهار کرد: در این هفته 140 برنامه در قالب 60 عنوان برگزار می شود که دیدار با خانواده های شهدا، برگزاری اردوهای راهیان نور، یادواره شهدا، جشنواره های ورزشی بومی محلی، آیین آبروی محله افتخار کوچه ها از جمله این برنامه ها است.
نشست های بصیرتی، پیاده روی خانوادگی از محل میدان ارغوان تا مزار شهدای گمنام، بازنمایی عملیات عاشورا در مدت سه شب در بوستان چقاسبز، محافل انس با قرآن، شب های شعر و خاطره و گردهمایی بزرگ بسیجیان با حضور یکی از مسئولان کشوری از دیگر برنامه های سپاه ناحیه ایلام در هفته دفاع مقدس است که کریمیان به آن اشاره کرد.
وی همچنین به برخی اقدام های سپاه ناحیه ایلام اشاره کرد و افزود: 20 میلیارد ریال برای طرح های خوداشتغالی و طرح مسکن محرومان هزینه شده که تاکنون از 60 مورد مسکن محرومان 17 مورد آن آماده شده است.
وی گفت: برگزاری 40 نشست بصیرتی تا پایان سال جاری در دستور کار سپاه ناحیه ایلام است که تاکنون حدود 20 مورد آن اجرا شده و همچنین به منظور ترویج فرهنگ اسلامی ایرانی و ترویج تعالی گردشگری تعالی در روزهای پنجشنبه و جمعه با حضور جمع زیادی از مردم برنامه های تعالی بخشی گردشگری در بوستان کوثر برگزار می شود.
فرمانده سپاه ناحیه ایلام اظهار کرد: یکی از موارد نگران کننده موضوع طلاق است که میانگین رشد طلاق در استان ایلام رشد فزآینده و چشمگیری دارد و این مساله باید مورد بررسی قرار بگیرد و سپاه استان در این حوزه برنامه های فرهنگی در دست تدوین دارد.


گزارش تصویری

مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...
رسانه