حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۷

برنامه ریزی صدا و سیمای مرکز ایلام برای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران - نمایش محتوای خبر

 

 

برنامه ریزی صدا و سیمای مرکز ایلام برای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران

رسانه ی استانی مرکز ایلام با رویکرد امید آفرینی و مردم محوری ، به استقبال جشن چهلین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی می رود .

برنامه ریزی صدا و سیمای مرکز ایلام برای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران

به گزار ش روابط عمومی مرکز ایلام ؛ مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام در نخستین جلسه ستاد سیاستگذاری رسانه ی استانی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت : انقلاب اسلامی ایران با رهبری و هدایت امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) ، در طول سالهای گذشته فریاد رسای خود را به گوش جهانیان رسانده و چهلمین سالگرد پیروزی این انقلاب پر برکت فرصتی مناسب برای انعکاس ثمرات و دستاوردهای ارزشمند آن به تمام دنیاست.
شیروی در این نشست که با حضور اساتید حوزه و دانشگاه ها ، یادگاران دفاع مقدس ، چهره های انقلابی استان  ، جمعی از مسئولان محلی و معاونین واحدهای مختلف رسانه ی استانی برگزار شد افزود : نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پس از گذشت نزدیک به چهل سال ، معادلات معاندان و دشمنان نظام را بر هم زده و با حفظ استقلال و آزادی خود ، حامی مظلومین و ستمدیدگان در تمام دنیاست.
وی به اهمیت تکریم و نکوداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت : صدا وسیمای مرکز ایلام از هم اکنون با برنامه ریزی ، سیاستگذاری و تشکیل ستاد و کمیته های تخصصی ، به هماهنگی و انسجام فعالیت های خود برای انعکاس مناسب و شایسته ی جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی می پردازد و با دست پر به استقبال این جشن با شکوه خواهد رفت.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام با تاکید بر اینکه برای انعکاس شایسته ی خدمات و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و همچنین نشان دادن نقش تاثیر گذار استان ایلام در دوران پیروزی انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس به همراهی و همدلی همه مردم استان نیازمندیم افزود : رسانه ی استانی در این زمینه با همفکری و مشورت با بزرگان استان ایلام آماده دریافت ، سوژه ها ، ایده ها و نقطه نظرات ارزشمند مردم برای تبیین هر چه بهتر دستاورد های انقلاب اسلامی ایران در استان است.
شیروی افزود : با تولید آثار فاخر و اثر گذار از جمله سریال هایی با محوریت شخصیت های تاثیر گذار استان در پیروزی انقلاب اسلامی و ساخت مستند بر اساس خاطرات مردم ، بدنبال انتقال مفاهیم و ارزش ها ی انقلاب اسلامی ایران در جشن چهلمین سالگرد پیروزی هستیم .
همچنین شرکت کنندگان در این نشست ضمن بررسی راهکار های عملی برای نکوداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به ارائه پیشنهادات خود در این زمینه پرداختند.
توجه به راز ماندگاری انقلاب ،ادامه گفتمان و یاد امام راحل (ره)، تبیین اصل ولایت فقیه به عنوان شالوده ی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، بازگویی  ناگفته های پیروزی انقلاب در استان ، توجه به نقش آفرینی زنان و روحانیون استان در پیروزی انقلاب ، فراخوان عمومی برای بازآفرینی بخشی از خاطرات مردم ، استفاده از ظرفیت دانشجویان دانشگاه های استان در برپایی کرسی های آزاد اندیشی ، معرفی خدمات نظام برای آشنایی نسل جوان با دستاوردهای آن ، زنده نگه داشتن حماسه های ملی و مذهبی و گرامیداشت یاد شهدا  و ایثارگران از جمله پیشنهادات مطرح شده برای برگزاری با شکوه جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در بهمن 1397 در استان بود .


گزارش تصویری

مانور پایداری اندازه گیری...
رسانه
راه سازی
آموزش
آهنگ تلاش و زندگی
تولید لبنیات
برند پایین
تنگه کافرین