جهش تولید | دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹

برنده واقعی 29 اردیبهشت ملت ایران اسلامی بودند - نمایش محتوای خبر

 

 

برنده واقعی 29 اردیبهشت ملت ایران اسلامی بودند

برنده واقعی انتخابات 29 اردیبهشت ملت ایران اسلامی بودند.

برنده واقعی 29 اردیبهشت ملت ایران اسلامی بودند

منبع :  خبرگزاری فارس - ایلام،

حضور پرشور و حماسی مردم در انتخابات 29 اردیبهشت‌ماه تجدید میثاق با آرمان‌های والای انقلاب بار دیگر دشمنان را ناامید کرد و ایران اسلامی را سربلند، در این بین می‌توان گفت برنده واقعی مردم ایران هستند.

ملت پیروز و همیشه در صحنه ایران دوباره حماسه خلق کردند، شور و شعور انتخاباتی ملت جشن ملی ایران را رقم زد و مردم استان همیشه قهرمان و حماسه ساز ایلام جشن حضور را گرفتند و این حضور حداکثری از جنس عشق و ارادت به نظام و انقلاب بود.

این رقابت انتخاباتی امروز به رفاقت تبدیل شده است و مردم از حزب و جناحی دوباره بیعت کردند تا آرمان‌های نظام و انقلاب برای ساختن آبادانی اتحاد و پیشرفت ایران اسلام محقق شود.

فارغ از جناح‌های سیاسی که بین تمام جناح‌ها است برنده قطعی این حضور همه مردم کشور و نظام است، اگر رقابتی بوده قبل انتخابات بوده است هر کس نظری داشته اکنون باید همه دست به دست هم دهیم همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند اقتصاد مقاومتی برای پیشرفت کشور همه یکپارچه برای آبادی ایران تلاش کنند.

مردم به وظیفه خودشان عمل کردند اکنون بحث رفاقت است، انتخابات تمام شده و همه مسؤولان با همدلی و همبستگی کمک کنند تا نیازهای اساسی مردم رفع شود.

این مسابقه انتخاباتی برنده و بازنده ملی نداشت اما یک بازنده همیشگی داشت در پیروزی ملت ناراحت شد و آن هم دشمنان نظام بودند که باز هم از ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی سیلی خوردند و باید گفت که تا کور شود هر آن که نتوان دید.

اول از همه شعور سیاسی مردم برنده انتخابات بود که پای صندوق آراء حضور یافتند، برنده واقعی مردم هستند بازنده کشورهایی بوده که علیه ایران هستند، دوباره انتخاباتی دیگر رقم خورد انتخاباتی که مردمان دیار زاگرس در صف‌های طولانی به انتظار نشستند تا بار دیگر سرنوشت خود را تعیین کنند تا بماند ایرانی سرافراز و ایرانی قهرمان.


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...