جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

برگزاری جشن میلاد با سعادت حضرت زهرا (س) و روز زن در صدا و سیمای مرکز ایلام - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری جشن میلاد با سعادت حضرت زهرا (س) و روز زن در صدا و سیمای مرکز ایلام

به مناسبت سالروز میلاد فرخنده و با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) ، روز زن و زادروز ولادت سلاله پاکش حضرت امام خمینی (ره) ، مراسم جشنی در صدا و سیمای مرکز ایلام برگزار شد .

برگزاری جشن میلاد با سعادت حضرت زهرا (س) و روز زن در صدا و سیمای مرکز ایلام

به گزارش روابط عمومی مرکز ایلام ؛مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام در این مراسم که با حضور کارکنان برگزار شد ، با تبریک میلاد با سعادت حضرت صدیقه طاهره و گرامیداشت روز مادر و روز زن گفت : امروز دشمن سبک زندگی و استحکام خانواده های ایرانی را مورد هدف نقشه های شوم خود قرار داده اما زنان ایرانی با تاسی به حضرت فاطمه زهرا (س) و داشتن پشتوانه غنی فرهنگی این توطئه را نقش بر آب خواهند کرد.
بازوند همچنین به نقش مهم زنان و مادران در پیروزی انقلاب اسلامی و همچنین مقاومت جانانه رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس پرداخت و افزود : تقویت روحیه رزمندگان اسلام  برای حضور پر شور در جبهه ها و حفظ کانون گرم خانواده در غیاب مردان از مهم ترین فعالیت های زنان در ایام جنگ تحمیلی بود.
وی به نقش مهم رسانه در معرفی جایگاه واقعی زنان در جامعه اشاره کرد و گفت : مادران و زنان ایران مهندسین فرهنگی ، تربیتی و اخلاقی جامعه هستند و دست اندرکاران رسانه  می توانند جایگه واقعی زن در اسلام و نقش اثر گذار و ارزشمند زنان در استحکام پایه های خانواده را بخوبی برای همگان تبیین و تشریح نمایند.
 


گزارش تصویری

مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...
رسانه