سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

برگزاری مراسم روز خبرنگار با حضور نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری مراسم روز خبرنگار با حضور نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی

به گزارش روابط عمومی مرکز ایلام ؛ علی اکبر بسطامی نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی در روز خبرنگار با حضور در صدا و سیمای مرکز ایلام در جمع خبرنگاران روز خبرنگار را به همه تلاشگران عرصه اطلاع رسانی تبریک گفت .

برگزاری مراسم روز خبرنگار با حضور نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی
نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی در نشست با مدیران و کارکنان خبر صداوسیمای مرکز ایلام  با تبریک عید سعید غدیر خم عید امامت و ولایت به ظرفیت های مهم استان در بخش های مختلف به ویژه نفت و گاز در کشور اشاره کرد و گفت : با وجود اینکه استان ایلام از نظر منابع گازی و نفتی جزء استان های نفت و گاز خیز کشور محسوب می شود اما متاسفانه مردم ایلام از بیکاری و نبود زیر ساخت های توسعه رنج می برند .
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در ادامه به نقش خبرنگاران در انعکاس ظرفیت های استان در سطح ملی اشاره کرد و گفت : خبرنگاران همواره به عنوان پیشقراولان عرصه اطلاع رسانی باید در کنار مردم و برای خدمت به مردم استان ایلام گام های اساسی بردارند.
وی افزود : برای توسعه بیشتر استان و خروج از محرومیت نیازمند هم افزایی اندیشه ای مبتنی بر کار کارشناسی و جهادی هستیم .
در ادامه بازوند مدیرکل صدا و سیمای استان هم با تبریک روز خبرنگار با قدردانی از تلاش خبرنگاران در عرصه اطلاع رسانی و نشر اخبار گفت : تلاش ما این است که با استفاده از نیرو های توانمند در رسانه ظرفیت های خدادادی استان را در سطح ملی و فراملی انعکاس دهیم .
مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام در ادامه با اشاره به موفقیت های رسانه استانی گفت: صدا و سیمای مرکز ایلام جزء رسانه هایی است که در کشور خوب می درخشد و اخیراً علاوه بر ارتقای محسوس جایگاه معاونت خبر ، در حوزه مستند سازی برنامه تولید مستند گرامیداشت سردار شهید قاسم سلیمانی رتبه اول  را در کشور کسب کرده است .
مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام در ادامه گفت : نبود زیر ساخت ها و اعتبارات لازم برای تاُمین تجهیزات کار در رسانه استانی را برای تولید آثار فاخر در بخش های دفاع مقدس و نیز به تصویر کشیدن زندگی دانشمندان و اندیشمندان شهیر ایلامی با مشکل مواجه کرده است که نیاز مند همت بیشتر نمایند
در ادامه سامی شهبازی رئیس خانه مطبوعات و بسیج رسانه استان ایلام با تبریک روز خبرنگار  گفت : در صدد هستیم برای انعکاس مشکلات مردم در حوزه های مختلف و همچنین تولید آثار فاخر با صدا و سیما همچون گذشته همکاریهای خود را گسترش بخشیم .گان برای جذب اعتبارات بیشتر در مرکز است .
 

گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...