رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۸

بهره برداری از ۸۵ طرح فنی صدا و سیمای مرکز ایلام - نمایش محتوای خبر

 

 

بهره برداری از ۸۵ طرح فنی صدا و سیمای مرکز ایلام

همزمان با چهل سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی ،۸۵ طرح فنی در صدا و سیمای مرکز ایلام به بهره برداری رسید.

بهره برداری از ۸۵ طرح فنی صدا و سیمای مرکز ایلام

به گزارش روابط عمومی مرکزایلام در چهلمین طلیعه ی انقلاب شکوهمند اسلامی و با حضور معاون توسعه و فناوری رسانه ملی ، استاندار ایلام و جمعی از مسئولان محلی ،۸۵ طرح فنی در صدا و سیمای مرکزایلام افتتاح شد.
برای افتتاح این طرح ها در مجموع ۵۰ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.
از مهم ترین این طرح ها می توان به ایستگاه پرقدرت رادیویی ۲00 کیلو واتی صالح آباد ، طرح زیرساخت فیبرنوری مرکزایلام ، راه اندازی ۹ فرستنده دو کیلو وات اف ام رادیویی در ایستگاه پرقدرت شهید کریمی نخجیر جهت پوشش کامل جاده ایلام تا پایانه مرزی مهران و طراحی و تجهیزکامل ایستگاه تلویزیونی کبیرکوه با پوشش جمعیتی صد هزار نفر اشاره کرد.
علیدادی ، معاون توسعه فناوری رسانه ملی در این مراسم با اشاره به مسیر رو به رشد کشور در بخش‌های مختلف  از جمله رسانه ملی گفت : تعداد شبکه های تلویزیونی از تنها یک شبکه سراسری در سال ۵۷ به۲۰ شبکه ملی ، ۳۳ شبکه استانی و ۱۳ شبکه برون مرزی در سال۹۷ رسیده و پوشش رادیویی نیز از پوشش ۷۵ درصدی در سال ۵۷ به پوشش تقریباً صد در صدی در گستره ی استانها و حتی خارج از مرزها رسیده است.
علیدادی همچنین به تلاش چشمگیر و توفیقات درخشان معاونت فنی مرکز ایلام اشاره کرد و افزود : رسانه استانی مرکز ایلام با درخشش در بخش های مختلف پانزدهمین اجلاس فناوری رسانه ، از جمله استان های پیشرو در اجرای طرح های فنی و خدمت رسانی به مردم استان ایلام است.
سلیمانی استاندار ایلام هم در این مراسم گفت : دشمنان جمهوری اسلامی در طول چهل سال گذشته از هیچ توطئه ای برای تحریم ، تهدید و فشار علیه ملت بزرگ ایران فروگذار نکردند اما به لطف همراهی و همدلی مردم و مسئولین و همچنین به ثمرنشستن خون هزاران شهید درجای جای ایران ،کشور ما امروز جزو پیشرفته ترین کشورهای دنیاست و نمونه آن افتتاح طرح های رسانه ملی با استفاده از ظرفیت مهندسان و کارشناسان داخلی ست.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام نیز در آیین افتتاح این طرح ها گفت : بهره برداری از این۸۵ طرح با رویکرد تقویت زیرساخت های مرکز و ایستگاه های باپوشش جمعیتی بالا شده که از این تعداد40 طرح مربوط به دیجیتال سازی ایستگاهای تلویزیونی به میمنت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب و ۴۵ طرح فنی درحوزه زیر ساختی ، استودیویی و سیگنال رسانی می باشد.
درپایان آیین امروز ضمن تقدیر از کارکنان تلاشگرم پرتوان معاونت فنی ، از تمبر چهل سالگی انقلاب رونمایی شد.
 


گزارش تصویری

طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...
رسانه
راه سازی