سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

بهروز رشیدی - نمایش محتوای صدا

 

 

بهروز رشیدی

 

بهروز رشیدی متولد سال 1350 فوق لیسانس ادبیات فارسی-در سال 1376 وارد سازمان شدم هم اکنون  تهیه کننده 3  رادیو با تقریبا 20 سال سابقه که چهار سال ابتدایی خدمت را صدابردار بودم و بعدا تغییر شغل دادم به تهیه کنندگی رادیو در طول این مدت بارها در جشنواره های مختلف از جمله ورزشی-مراکز استانها –بخش داخلی جشنواره بین المللی صدا و ارزیابی ستادی عنوان برتر مراکز را کسب نموده ام از جمله این عناوین می توان به این موارد اشاره کرد:
1-در سال 1381 در جشنواره مرکز صدا و سیما و در بخش برنامه های ترکیبی نمایشی در شهر کرمان صدابردار برتر شدم.
2-در سال 1382 در جشنواره برنامه سازان ورزشی در زیباکنار در بخش بهترین برنامه ورزشی با موضوع خاص و بهترین برنامه ترکیبی تقدیر جشنواره گرفتم.
3-در سال 1385 در بخش داخلی جشنواره بین المللی صدا،بهترین تهیه کننده رادیو پیام در بخش حضور مراکز شدم.(برای برنامه باکس نیمروزی)
4-در سال 1388 در جشنواره مراکز صدا و سیما در مرکز بندر عباس به همراه چند نفر از همکاران  تهیه کننده برتر برنامه های ترکیبی نمایشی (برای برنامه زنده ایواره تان و خیر) موفق شدیم جایزه در بخش تهیه کنندگی-صدابرداری-گویندگی-گزارشگری کسب کنیم.
5-برنامه های ایواره تان و خیر (عصر گاهی)- سیروسفر- متلیل خومانی-گشت و سیران در ارزیابی های ستادی همواره نمرات خوبی کسب نموده و جزو برنامه های برتر بوده اند که سوابق همه آنها در ارزیابی و نظارت صدای استانها موجود می باشد.
6-در طول سالهای متمادی برای شبکه های سراسری در رادیو ایران – جوان - ورزش- فرهنگ- برنامه های فرهنگی و ورزشی از جمله:نام آوران-گود آشنایان-آوای طبیعت- بازیهای محلی- ورزش در شهرستانها و برخی از ویژه برنامه ها از جمله درباره عید نوروز و فرهنگ مردم ایلام ،هم نوشته ام هم تهیه کنندگی کار کرده ام.
7-دوره های متعددی در آموزش سازمان صدا و سیما در تهران-زیباکنار و ایلام گذرانده ام از جمله:تهیه کنندگی برای رادیو-صدابرداری آنالوگ و دیجیتال-کارگردان نمایش رادیویی-برنامه های کوتاه رادیویی-صدابرداری موسیقی-انیمیشن و نویسندگی گذرانده ام که سوابق آنها موجود می باشد و بیشتر انها در پرونده شخصی دیجیتالی بنده موجود می باشد.
8-مدت یکسال هم در سیمای مرکز ایلام تهیه کنندگی برنامه افق روشن را بر عهده داشته ام.
9-بارها در طول سالیان متمادی و در زمان مدیرکلی آقای جعفری-آقای رحیمی و آقای مددی عضو اتاق فکر برنامه سازان مرکز ایلام بوده ام.
10-چند بار به عنوان کارمند نمونه واحد رادیو ایلام معرفی و تقدیر دریافت نموده ام.