جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

تاکید بر ترویج امر خیر و پسندیده ی مدرسه سازی در نشست مجمع خیرین مدرسه ساز با مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام - نمایش محتوای خبر

 

 

تاکید بر ترویج امر خیر و پسندیده ی مدرسه سازی در نشست مجمع خیرین مدرسه ساز با مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام

در نشست هم اندیشی مدیران نوسازی ،توسعه و تجهیز مدارس و مجمع خیرین مدرسه ساز استان با مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام در خصوص نهادینه کردن و ترویج فرهنگ مقدس و پسندیده مدرسه سازی در استان بحث و تبادل نظر شد.

تاکید بر ترویج امر خیر و پسندیده ی مدرسه سازی در نشست مجمع خیرین مدرسه ساز با مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام

به گزارش روابط عمومی مرکز ایلام ؛ مدیرکل صدا و سیمای مرکز در این نشست با اشاره به جایگاه ویژه امر خیر مدرسه سازی در برنامه های صدا و سیمای مرکز ایلام گفت : رسانه ی استانی مرکز ایلام همچون سالها ی گذشته آماده ی انعکاس فعالیت های مجمع خیرین مدرسه ساز ، معرفی افراد خیر در این زمینه ، نمایش مدارس ساخته شده از سوی خیرین و همچنین پوشش خبری مناسب جشنواره خیرین مدرسه ساز استان است.
بازوند به نقش مهم خیرین مدرسه ساز در افزایش سرانه نرخ با سوادی و در نتیجه کمک به توسعه همه جانبه استان افزود : معرفی خیرین مدرسه ساز در رسانه ، می تواند الگوی مناسبی در ارائه سبک زندگی خیر خواهانه در میان جامعه باشد.
وی گفت : شرکت در امر خیر مدرسه سازی و کمک به ساخت مدارس از مهم ترین و سازگارترین باقیات و الصالحات و موجب تحکیم پایه های علم و دانش در میان آینده سازان این استان است و صدا و سیمای مرکز ایلام برای کمک به این امر مقدس همراه و همگام با دست اندرکاران مدرسه سازی در استان  گام بر می دارد.
مدیرکل نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس استان نیز در این نشست ضمن قدردانی از همراهی و عملکرد مثبت صدا و سیمای مرکز ایلام در راه ترویج امر خیر مدرسه سازی و معرفی خیرین مدرسه ساز استان گفت : با حمایت و همکاری های رسانه استانی مرکز ایلام با اطمینان خاطر برای رفع  کمبود ها و مشکلات مدرسه سازی در استان و همچنین تشویق خیرین و نیکو کاران به این امر خدا پسندانه گام بر می داریم.
 


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...