جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

تاکید بر تعامل بیش از پیش رسانه استانی با شهر داری و شورای شهر ایلام با هدف توسعه شاخص های زندگی شهری - نمایش محتوای خبر

 

 

تاکید بر تعامل بیش از پیش رسانه استانی با شهر داری و شورای شهر ایلام با هدف توسعه شاخص های زندگی شهری

در نشست شهردار ، رئیس و اعضای شورا ی شهر ایلام با مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام بر تعامل امید آفرین رسانه استانی و شهرداری و شورای شهر ایلام تاکید کرد.

تاکید بر تعامل بیش از پیش رسانه استانی با شهر داری و شورای شهر ایلام با هدف توسعه شاخص های زندگی شهری

به گزارش روابط عمومی مرکز ایلام ؛ مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام در این نشست گفت : صدا و سیمای مرکز ایلام بدنبال فرهنگ سازی وساخت ویژه برنامه های مناسب ، برای افزایش میزان مشارکت های مردمی ، امیدواری مردم به عملکرد شوراها و مدیریت شهری و در نتیجه توسعه شاخص های زندگی شهری است.
بازوند با اشاره به آمادگی رسانه استانی برای معرفی خدمات شهری و شورای اسلامی شهر ایلام افزود : شهروندان حق دارند با مطالبه گری عمومی از وظایف و کارکرد شوراهای اسلامی و شهرداری ایلام آگاه باشند و به همین منظور ویژه برنامه های مختلفی را از رادیو و تلویزیون به سمع و نظر مخاطبان می رسانیم.
صادقیان شهردار ایلام هم در این نشست ضمن تقدیر از همکاری و تعامل تنگا تنگ برنامه سازان و مدیران رسانه استانی با مجموعه شهرداری ایلام گفت : با توجه به حوزه گسترده فعالیت های شهرداری و شورای شهر با همکاری صدا و سیمای مرکز ایلام و توسعه فرهنگ شهری می تواند توسعه زیر ساخت های مختلف شهر ایلام را در پی داشته باشد.
در پایان جلسه مقرر شد برنامه ای تولیدی مشارکتی در راستای فرح بخشی و فرهنگ سازی تولید و پخش شود.
 


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...