رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۷ مرداد ۱۳۹۸

تاکید بر ساخت فیلم و سریال و ویژه برنامه های مربوط به حماسه دفاع مقدس در نشست رئیس سازمان هنری و امور سینمایی دفاع مقدس کشور و مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام - نمایش محتوای خبر

 

 

تاکید بر ساخت فیلم و سریال و ویژه برنامه های مربوط به حماسه دفاع مقدس در نشست رئیس سازمان هنری و امور سینمایی دفاع مقدس کشور و مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام

در هفته دفاع مقدس 6 موزه دفاع مقدس با حضور رئیس جمهور افتتاح خواهد شد.

تاکید بر ساخت فیلم و سریال و ویژه برنامه های مربوط به حماسه دفاع مقدس در نشست رئیس سازمان هنری و امور سینمایی دفاع مقدس کشور و مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام

به گزارش روابط عمومی مرکز ایلام ؛ رئیس سازمان هنری و امور سینمایی دفاع مقدس کشور در نشست با مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام با اعلام این خبر گفت : این 6 موزه بصورت ویدئوکنفرانس افتتاح می شود که یکی از آنها در استان ایلام است.
جعفری با اشاره به رشادت های مردم استان ایلام در دوران 8 ساله دفاع مقدس افزود : با افتتاح موزه دفاع مقدس در استان ، جوانان ، نوجوانان و دانشجویان بیش از گذشته با جانفشانی و فداکاری مردم ایلام و رزمندگان جان برکف دوران دفاع مقدس آشنا می شوند.
وی با اعلام آمادگی برای ساخت فیلم ها و سریال هایی با موضوع دفاع مقدس و نمایش رشادت و پایمرد ی مردم استان ایلام در این دوران گفت : سازمان سینمایی بنیاد حفظ آثار و نشر آثار دفاع مقدس آماده همکاری و مشارکت با صدا و سیمای مرکز ایلام برای ساخت این گونه آثار ارزشمند می باشد.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام هم در این نشست با اشاره به رمز ماندگاری انقلاب اسلامی گفت : نام انقلاب اسلامی ایران به برکت خون پاک شهیدان امروز در همه دنیا پر طنین و پر صلابت است .
بازوند به 430 کیلو متر مرز مشترک بین استان ایلام و کشور عراق اشاره کرد و افزود : افتتاح موزه دفاع مقدس ضمن نشان دادن گوشه های پنهان ایثار و از خود گذشتگی رزمندگان دوران دفاع مقدس و همچنین پایمردی مردم استان ایلام ، برکات زیادی برای نظام به همراه داشته و یکی از رموز ماندگاری انقلاب است.
وی از همکاری سازمان هنری و امور سینمایی دفاع مقدس با صدا وسیمای مرکز ایلام با هدف حمایت از تولید آثار فاخر دفاع مقدس خبرداد و گفت : علیرغم زحمات قابل تقدیر برنامه سازان استان ایلام در تولید و نشر آثار دفاع مقدس ، به نظر می رسد ناگفته های زیادی از این دوران به جا مانده که می توان با زبان هنر آن را به زیباترین شکل ممکن به نسل جوان منتقل نمود.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام از آمادگی رسانه استانی برای گرامیداشت هفته دفاع مقدس و پوشش زنده برنامه های مربوط به این ایام خبر داد و افزود : صدا و سیمای مرکز ایلام با استفاده ار توان همه نیروهای خود ، ویژه برنامه های این ایام را به صورت زنده از محل موزه دفاع مقدس در بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس تولید و از شبکه های استانی و سراسری به نمایش می گذارند.


گزارش تصویری

طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...
رسانه
راه سازی