سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲ مهر ۱۴۰۰

تاکید بر پوشش رسانه ای سالروز عملیات فتح میمک - نمایش محتوای خبر

 

 

تاکید بر پوشش رسانه ای سالروز عملیات فتح میمک

در نشست صمیمانه جمعی از فاتحان میمک با مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام بر برنامه ریزی گسترده رسانه استانی برای نمایش با شکوه و مناسب سالروز عملیات فتح میمک تاکید شد.

تاکید بر پوشش رسانه ای سالروز عملیات فتح میمک

به گزارش روابط عمومی مرکز ایلام ؛ مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام با اشاره به اینکه عشایر منطقه بویژه دلاورمردان ایل خزل در کنار سایر ایلات و طوایف استان نقش بسیار ارزنده ای در دفاع از این مرز وبوم داشتند گفت : واحدهای مختلف صدا و سیمای مرکز ایلام آمادگی دارند ضمن انعکاس مراسم آزادسازی عملیات میمک ، فداکاری و ایثار رزمندگان دوران دفاع مقدس و فاتحان این عملیات بزرگ و بیادماندنی را به تصویر بکشند.
بازوند با اشاره به لزوم گرامیداشت یادواره شهدا و عملیات های رزمندگان دوران دفاع مقدس افزود : حفظ و نام و یاد شهدا و یادآوری اهداف بزرگ و ارزشمند جان برکفان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، می تواند جلوی بسیاری از توطئه های دشمنان را گرفته و در تقویت ایمان و باورهای نسل جوان نقش بسزایی داشته باشد.
در این نشست تعدادی از رزمندگان دوران دفاع مقدس و فاتحان میمک به بیان خاطرات خود در این دوران بویژه در عملیات آزاد سازی میمک پرداختند.
گفتنی است : عملیات آزاد سازی میمک در 19 دی ماه سال 59 از عملیات های مهم دوران دفاع مقدس است که در آن رزمندگان شجاع دوران دفاع مقدس توانستند ضمن در هم شکستن نقشه شوم دشمن ، اقتدار نظام جمهوری اسلامی در خطه شهید پرور ایلام را به نمایش بگذارند.


گزارش تصویری

روژ دیاری 9
روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان