جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

تجلیل از قاریان و عوامل اجرایی مراسم جمع خوانی قرآن کریم - نمایش محتوای خبر

 

 

تجلیل از قاریان و عوامل اجرایی مراسم جمع خوانی قرآن کریم

در آیین اختتامیه برنامه جمع خوانی قرآن کریم از قاریان و عوامل اجرایی این برنامه تجلیل شد .

تجلیل از قاریان و عوامل اجرایی مراسم جمع خوانی قرآن کریم

به گزارش روابط عمومی مرکز ایلام ؛ مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام در این مراسم با تجلیل از قاریان ، خادمان و همه دست اندرکاران و عوامل برگزاری مراسم جمع خوانی قرآن کریم در استان ایلام گفت : برای برگزاری هرچه با شکوه تر مراسم جمع خوانی قرآن کریم بسیاری از ادارات و دستگاه ها ی اجرایی استان صدا و سیمای مرکز ایلام را همراهی نموده و باعث ایجاد لحظات معنوی و نورانی برای روزه داران در ماه مبارک رمضان شدند .
بازوند با تقدیر از مردم استان به عنوان سرمایه های اصلی رسانه استانی افزود : معاونت های صدا ، سیما ، خبر ، مجازی و فنی صدا و سیمای مرکز ایلام با همه توان و با تولید و پخش ویژه برنامه های افطار و سحر بدنبال ایجاد لحظات عرفانی و معنوی در ماه مبارک رمضان برای مخاطبین شبکه استانی بودند.
وی به سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره)پرداخت و گفت : انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره) نه تنها از نظر دوستداران انقلاب بلکه از دید همه تحلیلگران ، پژوهشگران و سیاستمداران دنیا انقلابی منحصر به فرد بود و حضرت امام خمینی با رهبری و شخصیت والای خود موجب تثبیت انقلاب اسلامی ایران در همه جهان شدند.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام همچنین به رهبری خردمندانه و ژرف اندیشانه مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت : مقام معظم رهبری با روحیه انقلابی و خاص خود راه امام و آرمان های امام (ره) را با قدرت و درایت ادامه داده و انشاءالله این انقلاب به دست صاحب اصلی اش حضرت ولی عصر (عج)خواهد رسید .
فتاحی مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان ایلام هم در این مراسم با تشکر از همه عوامل برگزاری این مراسم به ویژه مدیرکل و عوامل صدا و سیمای مرکز ایلام گفت : با همکاری همه دست اندرکاران برگزاری این محفل نورانی ، شاهد حضور گرم و معنوی مردم و استفاده بیش از پیش از لحظات معنوی ماه مبارک رمضان بودیم .
در پایان این مراسم از قاریان و عوامل اجرایی مراسم جمع خوانی قرآن کریم در طول ماه مبارک رمضان  با اهداء لوح تقدیر شد.
 


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...