اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | جمعه، ۳ فروردین ۱۳۹۷

تدارک وسیع صدا و سیمای مرکز ایلام برای انعکاس انتخابات 96 - نمایش محتوای خبر

 

 

تدارک وسیع صدا و سیمای مرکز ایلام برای انعکاس انتخابات 96

صدا و سیمای مرکز ایلام برنامه های ویژه ای برای دوازدهمین دوره ی انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره ی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا تدارک دیده است.

تدارک وسیع صدا و سیمای مرکز ایلام برای انعکاس انتخابات 96
 
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز ایلام ؛ علیرضا شیروی مدیر کل مرکز ایلام در پایان نشست ستاد انتخابات مرکز با اشاره به آغاز مرحله تهییجی انتخابات در رسانه استانی گفت: ری هامدلی،مانگه شو، بنه مال و آبادی ویژه برنامه هایی هستند که با هدف ایجاد مشارکت حداکثری، حضور آگاهانه ، شکوه همدلی و رقابت سالم در انتخابات از معاونت سیمای مرکز ایلام پخش خواهند شد. 
 
شیروی گفت: تشریح اهداف و ماموریت های شوراهای اسلامی شهر و روستا با حضور کارشناسان و صاحبنظران از دیگر برنامه هاییست که در ایام منتهی به انتخابات از سیمای مرکز ایلام پخش خواهد شد.
وی افزود : صدای استانی مرکز ایلام نیز با برنامه های ویژه و متفاوتی از جمله همدلانه ،فصل انتخاب ، جنگ وهار همدلی،شوکیانه، ایواره و خیر ، خانواده و.....به نقش انتخاب صحیح ، اهمیت مشارکت سیاسی و تاثیر آن در سرنوشت مردم و حضور حماسی و پر شور مردم استان در انتخابات خواهد پرداخت.
 
شیروی به انعکاس مداوم اخبار انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا اشاره کرد و بیان داشت :تولید و پخش بسته خبری حماسه همدلی ، مجموعه ی آخرین اخبار و شنیده ها ، تحلیل انتخابات ، تریبون آزادبرای انعکاس بی واسطه خواسته ها و نظرات مردم از دیگر برنامه های صدا و سیمای مرکز ایلام است .
 
به گفته شیروی مدیرکل صداوسیمای مرکز ایلام رسانه استانی با برنامه ریزی وتدوین 5 مرحله انتخاباتی شامل مراحل تبیینی ،تشریحی ،تهییجی ،روز انتخابات و پس از انتخابات  از ماه ها پیش آماده برگزاری این رویداد مهم در استان است.
 

گزارش تصویری

فست فودها و تهدید سلامت افراد
یادواره آزادسازی میمک
اجرای 5 هزار ویژه برنامه در...
تلاش و تولید
پارکینگ عمومی در مرز مهران
تقدیر سردار مومنی ؛ جانشین...
مهران قدمگاه زوار
تمهیدات استان در اربعین حسینی