حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۲۰ آذر ۱۳۹۷

تعیین تکلیف بدهی و برنامه جدید، شرط پرداخت تسهیلات به واحدهای کشاورزی - نمایش محتوای خبر

 

 

تعیین تکلیف بدهی و برنامه جدید، شرط پرداخت تسهیلات به واحدهای کشاورزی

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری ایلام گفت: تعیین تکلیف بدهی و ارایه برنامه جدید شرط پرداخت تسهیلات به واحدهای کشاورزی است که دارای معوق بانکی و تسهیلات مشکوک و الوصول هستند.

تعیین تکلیف بدهی و برنامه جدید، شرط پرداخت تسهیلات به واحدهای کشاورزی

حیدر نعمتی در نشست بررسی طرح های کارشناسی کشاورزی اظهار کرد: طرح هایی که در سامانه بهین یاب برای دریافت تسهیلات ثبت نام کرده اند برخی دارای بدهی معوق هستند، برخی بدون برنامه مبالغ غیر واقعی درخواست کرده و شماری نیر غیر فعال هستند.
وی تاکید کرد: به دنبال آمارسازی نیستیم و اصراری برای پرداخت تسهیلات به طرح هایی که فعال نیستند و هیچ برنامه ای برای فعال سازی ندارند، نداریم.
مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری ایلام از مسئولان جهاد کشاورزی خواست قبل از اعلام درخواست مجریان طرح ها در نشست های کارشناسی توسط کارشناسان ذیربط بررسی و اطلاعات دقیق آنها اعلام شود.
نعمتی گفت: همچنین در ابتدای هر هفته طرح های متقاضی دریافت تسهیلات برای استعلام بدهی ها به بانک ها ارسال و در پایان هفته با تعیین مبلغ دقیق و کارشناسی شده تسهیلات در نشست مطرح شود.
وی افزود: طرحی که یکبار تسهیلات سرمایه در گردش دریافت کرده طبق قانون نمی تواند تا پرداخت آن دوباره تسهیلات سرمایه در گردش دریافت کند.
وی همچنین از متقاضیان دریافت تسهیلات خواست تا به منظور جلوگیری از رد شدن درخواست خود تسهیلات درخواستی خود را دوباره از بانک اولیه اعلام تا هم در رهن مشترک و ارزیابی وثایق دچار مشکل نشوند و هم سریعتر به تسهیلات برسند.

در این نشست بیش از 50 طرح کشاورزی برای دریافت تسهیلات مطرح شدند که 46 مورد آنها به بانک کشاورزی معرفی شدند.


گزارش تصویری

راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...
رسانه
راه سازی
آموزش
آهنگ تلاش و زندگی