حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۲۶ آذر ۱۳۹۷

تفکر بسیجی لازمه فعالیت و رمز موفقیت های صدا و سیمای مرکز ایلام در بخش های مختلف است. - نمایش محتوای خبر

 

 

تفکر بسیجی لازمه فعالیت و رمز موفقیت های صدا و سیمای مرکز ایلام در بخش های مختلف است.

کارکنان بسیجی صدا و سیمای مرکز ایلام به مناسبت هفته بسیج با دکتر شیروی مدیرکل مرکز دیدار و گفتگو کردند.

تفکر بسیجی لازمه فعالیت و رمز موفقیت های صدا و سیمای مرکز ایلام در بخش های مختلف است.

به گزارش روابط عمومی مرکز ایلام ؛ مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام در جمع همکاران بسیجی این مرکز گفت : بسیاری از عوامل و دست اندرکاران صدا و سیمای مرکز ایلام با تفکر بسیجی برای پیشبرد امور محوله و حتی در ماموریت های سخت و سنگین بدون چشمداشت مالی از یکدیگر پیشی می گیرند .
شیروی با اشاره به رویدادها و حوادث اخیر در کشور و استان افزود : در پیاده روی عظیم اربعین حسینی بعنوان بزرگترین مانور شیعیان جهان و همچنین حادثه غم انگیز زلزله ایلام و کرمانشاه که موجب جان باختن تعداد زیادی از هموطنان در استان کرمانشاه شد ، نیروهای بسیجی صدا و سیمای مرکز ایلام بصورت شبانه روزی پای کار بوده و موجبات سربلندی رسانه ی استانی را فراهم کردند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به ویژگیهای یک بسیجی واقعی اشاره کرد و گفت : داشتن بصیرت ، شجاعت ، حسن خلق و اخلاص  از مهم ترین ویژگی های یک بسیجی است که این خصایص اخلاقی از خصوصیات بارز نیروهای بسیجی صدا و سیمای مرکز ایلام است.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام همچنین به تقابل دو جریان فکری و دستاوردهای آن در دنیا و کشور پرداخت و افزود : تقابل میان مکتب لیبرال دموکراسی و مکتب اسلام در صحنه جهانی و حتی در سیاست داخلی کشور را این روز ها می توان در سرنوشت دو پرونده برجام و برچیده شدن داعش و نتایجی که این دو جریان مهم داشتند را بخوبی مشاهده کرد .
 


گزارش تصویری

راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...
رسانه
راه سازی
آموزش
آهنگ تلاش و زندگی