رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

تفکر بسیجی و انقلابی مردم و مسئولان مصونیت بخش دستاوردهای انقلاب است - نمایش محتوای خبر

 

 

تفکر بسیجی و انقلابی مردم و مسئولان مصونیت بخش دستاوردهای انقلاب است

فرماندار ملکشاهی با بیان انقلاب اسلامی پرچم دار مبارزه با ظلم و استکبار جهانی است، گفت: تفکر بسیجی و انقلابی مردم و مسئولان مصونیت بخش دستاوردهای انقلاب است.

تفکر بسیجی و انقلابی مردم و مسئولان مصونیت بخش دستاوردهای انقلاب است

اسد قاسمی در مراسم یوم الله 22 بهمن در جمع مردم ملکشاهی اظهار کرد: انقلاب اسلامی در عصری که جهان در ظلم و داد به رهبری امام خمینی(ره) برای نجات بشریت شکل گرفت.
وی افزود: امروز انقلاب اسلامی در سایه الطاف خداوند، رهبری پیامبر گونه حضرت امام و وجود نازنین مقام معظم رهبری توانسته در این مقطع حساس تاریخ به تنهایی در مقابل ظلم و استکبار بین المللی بایستد و از حقوق مستضعفان دفاع کند.
قاسمی با اشاره به هجمه های تبلیغاتی دشمن که ما را کشوری خشن معرفی می کند، تاکید کرد: ایران اسلامی نه تنها به هیچ کشوری تجاوز نکرده بلکه موج هایی برای مهار این انقلاب همچون جنگ تحمیلی، حادثه طبس، غائله کردستان، حمله به هواپیمایی مسافربری، تحریم های ظالمانه و فشارهای حقوق بشری و گروهک های تکفیری و داعش از سوی دشمنان به ما تحمیل شده است.
وی ایران اسلامی را جزیره ثبات در منطقه ای پر از جنگ و آشوب دانست و یادآور شد: چنین اقتداری از تفکر بسیجی و ولایت فقیه که منشاء اتحاد و وحدت همه اقشار و گروه هاست، گرفته شده است.
فرماندار ملکشاهی با اشاره به قانون جدید ترامپ در منع ورود اتباع چند کشور از جمله ایرانیان به آمریکا، آن را نشانه ضعف و اضمحلال این کشور در مقابل اقتدار ایران اسلامی دانست.
قاسمی در ادامه به بحث انتخابات شوراهای اسلامی و ریاست جمهوری پرداخت و گفت: انتخابات بر اساس چهار مولفه مهم یعنی سلامت، امنیت، مشارکت و رقابت ایجاد می شود و ما به عنوان مجری انتخابات با صیانت از آرای مردم یک انتخابات سالم و قانومند را با مشارکت گسترده مردم برگزار خواهیم کرد.
راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان ملکشاهی همزمان با سراسر کشور با حضور اقشار گسترده مردم برگزار شد و مردم با سر دادن شعارهای انقلابی مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل بار دیگر با آرمان های بلند امام و رهبری تجدید میثاق کردند.
 


گزارش تصویری

طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...
رسانه
راه سازی