جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

تقدیر از افتخار آفرینان صدا و سیما ی مرکز ایلام در بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استان ها - نمایش محتوای خبر

 

 

تقدیر از افتخار آفرینان صدا و سیما ی مرکز ایلام در بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استان ها

در مراسمی از نفرات برتر بخش های مختلف بیست ودومین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان ها تقدیر شد .

تقدیر از افتخار آفرینان صدا و سیما ی مرکز ایلام در بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استان ها
به گزارش روابط عمومی مرکز ایلام ؛در این مراسم که در صدا و سیما ی مرکز ایلام برگزار شد از مهدی نور محمدی تهیه کننده و کارگردان ، محمد جواد شوهانی خواننده ، قدرت باقری تهیه کننده ، پژمان راژصدابردار ، صدیقه خدایی تهیه کننده ، فریبا نور الله زاده پژوهشگر ،شیما برزردی پژوهشگر، فرانک پیری گزارشگر خبر که در بخش ها ی مختلف بیست و دومین جشنواره تولیدات صدا و سیما ی مراکز استان ها  حائز عناوین برتر شدند با اهداء لوح تقدیرشد.
همچنین در این مراسم از عوامل تهیه کننده مستند آواز جغد کوچک که علاوه بر کسب عنوان مستند تلویزیونی برتر در جشنواره تولیدات مراکز در جشنواره ها و مسابقات بین المللی و ملی دیگری نیز برای صدا و سیما ی مرکز ایلام افتخار آفرینی کردند ، با اهداء لوح تقدیر شد.
مدیر کل صدا و سیما ی مرکز ایلام در این مراسم با تقدیر از افتخار آفرینان بیست ودومین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان ها و همچنین عوامل مستند آواز جغد کوچک گفت:جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز، فرصت مناسبی برای نمایش قابلیت ها ،بروز استعداد ها و هنر نمایی همکاران صدا وسیمای مرکز استان هاست .
بازوند با اشاره به همدلی و تلاش همه هنرمندان صداو سیما ی مرکز ایلام بویژه افتخارآفرینان جشنواره و همچنین عوامل پر تلاش و هنرمند مستند آواز جغد کوچک افزود:کوشش و تلاش خستگی ناپذیر ، عشق ، علاقه و همدلی و همراهی شما ، موجب مباهات و شایسته تقدیر و تحسین است .
وی گفت: معرفی هنر مندان و چهره های هنری برتر استان و خارج از استان که نقش تاثیر گذاری در اعتلای هنر استان ایلام دارند از اولویت های اصلی رسانه ی استانی مرکز ایلام است .
در این جلسه منتخبین جشنواره تولیدات مراکز استان ها و همچنین عوامل و دست اندرکاران مستند آواز جغد کوچک به بیان نقطه نظرات خود پرداختند .
در پایان از افتخار آفرینان جشنواره و عوامل سازنده مستند آواز جغد کوچک با اهداء لوح سپاس تقدیر شد . 
 

گزارش تصویری

مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...
رسانه