جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

تندیس برای میشل - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

تندیس برای میشل

Loading the player...

دانلود

مرکز هنرهای رقومی (دیجیتالی) وابسته به سازمان بسیج مستضعفین است
او و کی دو شخصیت بی دست و پا در کارتون" گزینه های روی میز" سعی دارند تعداد زیادی پرونده را روی میز قرار بدهند.
روی پرونده اول کلمه "ایران" نوشته شده است اما میز تحت فشار این پرونده ها می شکند و آنها مجبور می شوند که میز را تعمیر کنند اما چون پولی در بساط ندارند تصمیم می گیرند که میز دیگری را از یک مغازه بدزدند. پس از این دزدی باز هم یکی از پایه های میز می شکند و این دو نفر پرونده ها را برای ایجاد تعادل میز زیرپایه آن می گذارند. پرونده ایران هم در بین همین پرونده های است.
منتقدان تفاهم می گویند که فک شیت آمریکا با متن بیانیه ای که فدریکا موگرینی، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و محمدجواد ظریف وزیر خارجه ایران بعد از مذاکرات بسیار طولانی در سویس منتشر کردند و گفته های مذاکره کنندگان ایرانی تفاوت دارد.
مرکز هنرهای رقومی (دیجیتالی) وابسته به سازمان بسیج مستضعفین تهیه کننده این انیمشن است. این مرکز آذر ماه سال گذشته ( فوریه ۲۰۱۴) همزمان با هفته بسیج آغاز به کار کرد و هشت شعبه در استان های مختلف ایران دارد. مرکز هرنهای رقومی بسیج مسئول تهیه "محصولات فرهنگی جدید" نظیر بازی های ویدیویی، انیمیشین و نرم افزار چند رسانه ای ایرانی است.
هدف این مرکز فراهم آوردن زمینه "ارتقاء اصول بنیادی و فرهنگی انقلاب و هویت اسلامی و ایرانی" اعلام شده است.
باراک اوباما و جان کری رئیس جمهور و وزیر امور خارجه آمریکا
مهدی جعفری رئیس مرکز هنرهای رقومی (دیجیتالی) در مورد هدف این مرکز می گوید: "ما سعی داریم برای مخاطبان خود در داخل و خارج در قالب طنز پیام بفرستیم." به گفته آقای جعفری یکی از محورهای کار در این مرکز "بحث استکبار ستیزی" است. "هم اکنون در شاخص استکبار ستیزی، آمریکا است."