جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

توزیع 40 هزار کیسه زباله و تراکت آموزشی میان گردشگران ایلام - نمایش محتوای خبر

 

 

توزیع 40 هزار کیسه زباله و تراکت آموزشی میان گردشگران ایلام

مدیرکل حفاظت محیط زیست ایلام گفت: بیش از 40 هزار کیسه زباله و تراکت آموزشی در روز گذشته (سیزده بدر) روز انس با طبیعت با همکاری سازمان های مردم نهاد محیط زیستی، بین گردشگران نوروزی مناطق مختلف این استان توزیع شد.

توزیع 40 هزار کیسه زباله و تراکت آموزشی میان گردشگران ایلام
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست ایلام، مازیار سلیمان نژاد اظهار کرد: این اداره کل با همکاری سازمان های مردم نهاد محیط زیستی، در روز 13 فروردین در خروجی شهرهای استان و بوستان های شهری اقدام به توزیع تراکت آموزشی و کیسه های مخصوص جمع آوری زباله‌ها بین گردشگران کرد. 
وی افزود: همچنین راهنمایی های لازم از طریق گشت های نوروزی به گردشگران انجام شد تا علاوه بر فرهنگ سازی در خصوص حفظ محیط زیست و طبیعت، صیانت از جلوه های الهی را مد نظر قرار دهند.
سلیمان نژاد با بیان اینکه همه ساله در تعطیلات عید نوروز این اقدام آموزشی و زیست محیطی توسط اداره کل حفاظت محیط زیست استان ایلام انجام می گیرد، یادآور شد: در تعطیلات عید امسال نیز کیسه زباله و تراکت آموزشی ویژه روز انس با طبیعت در بین مردم توزیع شد.
به گفته وی، با این کار ضمن حفاظت از محیط زیست از پراکنده شدن زباله در فضاهای بکر و طبیعی استان و آلودگی محیط جلوگیری بعمل آمد.
به گزارش ایرنا، از گستره 2 میلیون هکتاری استان ایلام یک میلیون و 700 هزار هکتار آن را عرصه های طبیعی تشکیل داده است.

گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...