جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

جانشین انتظامی استان ایلام تاکید کرد: لزوم بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌ها برای کاهش حوادث جاده‌ای در ایلام - نمایش محتوای خبر

 

 

جانشین انتظامی استان ایلام تاکید کرد: لزوم بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌ها برای کاهش حوادث جاده‌ای در ایلام

جانشین انتظامی استان ایلام بر لزوم بهره‌گیری پلیس راه از تمام ظرفیت‌های موجود برای کاهش حوادث رانندگی در جاده‌های استان ایلام تاکید کرد.

جانشین انتظامی استان ایلام تاکید کرد: لزوم بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌ها برای کاهش حوادث جاده‌ای در ایلام

حسن کاظمی در نشست فرماندهان پلیس راه استان ایلام اظهار داشت: پیشگیری از وقوع حوادث جاده‌ای از اهداف اصلی پلیس بوده که تحقق آن نیازمند استفاده از تمام ظرفیت‌ها و امکانات موجود  است.

وی ادامه داد: امروز استفاده از تجهیزات الکترونیکی از جمله راهکارهای پیشگیرانه‌ای است که می‌توان با به کارگیری آنها علاوه بر پیشگیری از وقوع حوادث از بروز برخی خطاهای انسانی کاست و عدالت اجتماعی را در برخورد با متخلفان قوانین رعایت کرد.

جانشین انتظامی استان ایلام با اشاره به روند کاهشی وقوع حوادث جرحی و فوتی در جاده‌های برون شهری استان گفت: جای آن دارد با تلاش مضاعف و بهره‌گیری از همراهی سایر ارگان‌ها و همکاری مردم تلفات ناشی از حوادث رانندگی باز هم کاهش یابد.

کاظمی در پایان با تاکید بر حفظ حقوق شهروندی گفت: مأموران پلیس راه باید به گونه‌ای رفتار کنند که بیشترین تأثیرگذاری فرهنگی را بر کاربران ترافیکی که همان رانندگان هستند ، داشته باشد.

رضا همتی زاده رئیس پلیس راه ایلام در این نشست طی سخنانی گزارشی از فعالیت‌ها و اقدامات پلیس راه استان در سه ماهه ابتدای سال جاری را ارائه کرد.


گزارش تصویری

مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...
رسانه